Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κωστανάκη, Κούδας
18:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι, Γιαγλής
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τουκμενίδου
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Μπενάκη Ν., Μούστος
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Τουκμενίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ηλιάσκος, Αστερνός
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Παπαδόπουλος Μ
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΟΔ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Αστερνός, Ηλιάσκος
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βουλώνη, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Χατζέλης, Καραγεωργόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΑΓΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Αλεβιζάτος
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΠΑΟΚ 3 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ
Γραμματεία: Δήμας
14:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χασάπη
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Π
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μαραγκουδάκη
16:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΧΑΝΘ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ,ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
15:30 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Παβέλη
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΖΑΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Γκλαβίνας
19;00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Κελεκίδου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Νικολαϊδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Νικολαϊδης
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α
Γραμματεία: Κοέν
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χουϊδης
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ακριτίδου
14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χασάπη
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Κόντος
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Κασιούμης
12:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Γιουβαλίδου
10:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
Γραμματεία: Μισυρλή
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
09:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΟΛΙΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
12;00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Αθανασίαδου
18΅00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Λασκαρούδης
13:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Καραγκούνη
09:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Xατζέλης
15;30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΟ΄ΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λάσπα
16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης
09:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΖΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.,
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΒΑΟ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ. , ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου,
14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γ
Γραμματεία: Τερζίδης
08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΡΟΣ ΑΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Δεμερτζόγλου
14;00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αν., Καραμπουρνιώτη Αρ
13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
13:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Φ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Χ#κωνσταντινίδης
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου, Αθανασίαδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:
09:45 ΠΑΟΚ β ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Κόεν