Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.ΔΗ.Λ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Αλεξανδρόπουλος | |||||
21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ | |
Γραμματεία: | Νταμπάκης, Δήμας, Σωτηριάδου | |||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
19:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Καπνοπούλου, Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ | |||||
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ~ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Τσακαλάκης | |||||
16¨15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ | ~ | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Κοκκινά, Βουλώνη, Πασχαλίδου | |||||
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: | ||||||
19:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(Νεάνιδες) | ~ | ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ | |
Γραμματεία: | Μέρμιγκας, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος | |||||
19:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ(Νεάνιδες) | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ | |
Γραμματεία: | Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης | |||||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | ||||||
20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Αστερνός, Μπουρνάς | |||||
17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ | |
νέο | Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης | ||||
21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Διμπιτούζης Π., Λιούτσιας | |||||
18¨00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Βουλώνη | |||||
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Στεφανίδου, Φωστηρίδου | |||||
20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π | |
Γραμματεία: | Αλεβιζάτος, Προεστού | |||||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ | |
Γραμματεία: | Καλπακίδου, Τσακαλάκης | |||||
17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ | |
Γραμματεία: | Χατζέλης, Χρηστίδης | |||||
19¨00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ | |
Γραμματεία: | Τόλιου, Ηλιάσκος | |||||
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ | |
Γραμματεία: | Ανανιάδης, Κολοκυθάς | |||||
19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | ΔΕΚΑ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ | |
Γραμματεία: | Μισιρλόγλου, Γούτη | |||||
20:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β | |
Γραμματεία: | Λάσπα, Κωτσόβολος | |||||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ~ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ | |
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ | |||||
20:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ | |
Γραμματεία: | Γαλάνη Π., Κούδας | |||||
17:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | Α.Ο.Ε.Α. | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ | |
Γραμματεία: | Γαλάνη Π., Κούδας | |||||
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ | |
Γραμματεία: | Κωστοπούλου, Κιλαζίδου | |||||
21:15 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Κωστής, Κοέν | |||||
18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Κωστανάκη, Κράντα | |||||
14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΖΑΣ | |
Γραμματεία: | Κουκουβίνου, Παληογιάννη | |||||
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ~ | ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ | |
Γραμματεία: | Σωτηριάδου, Τουκμενίδου | |||||
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ΔΕΛΛΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης | |||||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ΒΑΪΤΣΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Γκανάλας, Ιωαννίδης | |||||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΔΗΜΟΥ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης | |||||
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | ||||||
19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΔΑΣΚΑΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Γιοβανούδα, Σακαλής | |||||
16:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΜΑΓΗ, ΡΑΠΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη, Καλογιαννίδης | |||||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ | |
Γραμματεία: | Τόλιου, Ηλιάσκος | |||||
18:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι | |||||
16:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Ντουβαλέτης, Χ#ιωάννου | |||||
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΤΕΓΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ | |
Γραμματεία: | Τσολακίδης, Μούστος | |||||
19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΜΕΝΤ | ΜΟΣΧΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Ευθυμίου Κ., Ζηδιανάκης | |||||
11:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Βουζούκου, Ράμπαντι | |||||
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | ||||||
17:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ |
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ |