Αγώνες για τέσσερις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών πρωταθλημάτων που είναι το εξής:
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Αιγάλεω Καρακάσης-Καμήτσος-Μαρίγλη (Χριστοδούλου)
Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Τσώνος-Παπαθανασίου-Μαρτινάκος (Ελευθεριάδης)
Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Δούκας Θεονάς-Μαυρέλης-Τεφτίκης (Κυριόγλου)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πανερυθραϊκός Τσαρούχα-Τσολάκος-Χριστοδουλάκης (Μουζάκης Στ.)
Γ. Γεννηματά 17.00 Πρωτέας Β.-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Αναστασίου-Αντωνιάδης (Παλάτος)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εθνικός Καλδίρης-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Ντάβαρης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΝΕ Μεγαρίδος Τσάτσης-Στρέμπας-Γρίβα (Σταύρου)
Βαρδινογιάννειο 13.30 ΟΦΗ-Ιωνικός Ν.Φ. Μακρόπουλος-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ευαγγελινός)
2ος Όμιλος
Α. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ευκαρπία Ελευθεριάδης Π.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Στουπίδης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ερμής Λαγκαδά Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Π. (Μόρφη)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μαχητές Πειραματικό Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι.-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Στρατώνι Τσιαπλ΄λης-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-ΠΑΣ Γιάννινα Λόρτος-Θεοδώρου-Δέλλας (Πλεξίδας)
Μ.Τσίκινας 16.00 ΧΑΝΘ-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Δημάδης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Σακελλαρίου)
Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος Ξέρας-Παπαγερίδης-Παζώλης (Γκούμας)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ερμιόνη Γεράνιος-Αγγελής (Μαυραντζάς)
Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούρι Κώτσου-Φάκαρος (Γολεγού)
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου Γιώργ. (Σαμαρτζή)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Π. Φάληρο Μαντήλας-Κατσαπρακάκης (Κωστής)
Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Άρης Νίκαιας Χατζημάρκος-Ασημακάκη (Μάρκου)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Τσαχάκης-Χρηστίδης Π. (Κοκορδάτος)
2ος Όμιλος
Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Δεσάρτης)
Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου Χαλαμπαλάκης-Ροδίτης (Μπουρνάς)
Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Τηγάνης (Κουλούρης)
Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)
Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοντίλης-Ελ Ανύ (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Β. Μαραμής-Καρακώστας (Χλωρός Ν.)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Σαμαλης)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΣΚ Ιωάννινα Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)
Ν. Ιωνίας 16.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Μπουγλος Γ.-Τσάλας (Γκουντέλιας)
Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Τσάνταλη (Βόντζας)
Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)
4ος Όμιλος
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ασπίς Ξάνθης Μελανίδης-Τοπαλίδης (Δροσόπουλος)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Κώνης (Παραλυκίδης)
Μίκρας Β. 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Πανσερραϊκός Κοντογιάννης-Γιατρόπουλος (Παπαγεωργίου)
Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Σαλικίδης)
11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μαντουλίδης Σελεβός-Μπαχτσεβανόπουλος (Δέλλας)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Γ.-Τζεγκάκης (Τζιοπάνος Ι.)
Α1 Γυναικών
Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Αναστόπουλος Αντ.-Κωνσταντινίδου-Τσιμπούρης (Παππάς)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Ψαριανός-Καλογερόπουλος Φ.-Φραγκούλη (Δούκας)
ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σιμητόπουλος)
ΕΑΚ Χανίων 15.00 ΟΑ Χανίων-Σπόρτιγκ Παυλόπουλος-Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ. (Πετράκης)
Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ολυμπιακός Καραβίτης-Ασλανίδης-Νικολοπούλου (Λιμνιάτης)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Π.Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-Αιγέας Χίου Κουτσοδήμος-Θωμά (Αλετρας)
3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-Αετός Καλλιθέας Κούλης Κ.-Σπυρλιδάκης (Ευστρατίου)
Άργους 13.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Πανιώνιος Λάμπος-Αδαμόπουλος Κ. (Πετρόπουλος)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηλιούπολη Χρηστίδης Ηλ.-Κοτσώνης (Ζερδεβάς)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας Κούλης Χ.-Βελέντζας (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος
Νεάπολης Λάρ. 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΜΕΝΤ Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Βαρνάς)
Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Πυλαία Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Αχταρίδης)
Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-Πιερικός Αρχέλαος Γεωργούλης-Γκέκας (Πολυχρονίδης)
Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ηρακλής Τσιρτσιμάλης-Καντερές (Μήτσιου)
Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Αναγέννηση Ν.Ρ. Τσαρδούλιας-Αγραφιώτης Β. (Μηλιάρας)
Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Πανσερραϊκός Δικταπανίδης-Παπαδόπουλος Κ. (Σαλικίδης)