1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
2 η Αγωνιστική
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
3 η Αγωνιστική
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΡΕΠΟ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Ε.Ο.Σ.
4 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Ε.Ο.Σ.
5 η Αγωνιστική
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΡΕΠΟ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΡΕΠΟ 2
6 η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. Ε.Ο.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
7 η Αγωνιστική
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΡΕΠΟ 2
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
8 η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΡΕΠΟ 2
9 η Αγωνιστική
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΡΕΠΟ 1
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
2 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
3 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
4 η Αγωνιστική
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΡΕΠΟ 1
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
5 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
6 η Αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
7 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
8 η Αγωνιστική
ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΡΕΠΟ 1
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
9 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΜΟΥΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ
2 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΜΟΥΘ ΡΕΠΟ 1
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
3 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΑΜΟΥΘ
4 η Αγωνιστική
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΡΕΠΟ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΑΜΟΥΘ
5 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΜΟΥΘ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
6 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΜΑΜΟΥΘ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
7 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΜΟΥΘ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ
8 η Αγωνιστική
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΠΟ 1
ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΜΑΜΟΥΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
9 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΜΟΥΘ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα