Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.~ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία:Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Ιακωβίδου
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ~ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία:Κουκουτζέλης, Χαλκίδης, Μαρβάκης
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.~ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
Γραμματεία:Συμεωνίδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ~ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία:Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.~ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία:Δαουλτζής, Άντωγλου, Παπαδόπουλος Κ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ~ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία:Ζαφειριάδου Α., Αλεξανδρόπουλος, Κούδας
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ~ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία:Τόλιου, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ~ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία:Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Βασιλείου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ~ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:Βουζούκου, Κοέν, Ράμπαντι
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.~ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Κούλλιας
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ~ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ~ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία:Τσολακίδης, Προεστού, Δαγδηλέλη
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ~ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία:Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ~Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:Κωνσταντίνου, Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.~ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΕΓΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:Σακελλαρίου, Παρμακίδης, Κωτσόβολος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ~ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία:Στεφανίδου, Σακάρογλου, Χατζέλης
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ~ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία:Γιοβανούδα, Σακαλής, Κολοκυθάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ~ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία:Μέρμιγκας, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ~ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:Νέδας, Σαράφης, Γρούτα
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.~ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΗΜΟΥ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία:Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ~ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία:Μπενάκη Α., Δήμας, Μούστος
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ.~Ε.Α.Α.Θ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία:Ζηδιανάκης, Παπαθανασίου, Ντουβαλετης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ~ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία:Λάσπα, Καπνοπούλου, Ανανιάδης
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ~ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία:Παραδείση, Κωστοπούλου, Λιούτσιας
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ~ΕΟΝΘ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία:Μπέλλου Μ., Τερζίδης, Σκαλιστής
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ~ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία:Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ~ΑΕΤΟΣ ΜΑΣΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Βασιλείου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ:
17:00 IBANΩΦΕΙΟ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ~ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία:Τσολακίδης, Κοέν