Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΔΗΛ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κουκουτζέλης, Ιακωβίδου
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Πασχαλίδου, Βασιλείου
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Καλπακίδου, Κούδας
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Κωτσόβολος, Κόντος
14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Σκαλιστής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΡΑΠΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π , Βαλαβανίδου
14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Λαζόγλου
17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΧΑΝΘ 1 ~ ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ΑΖΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Κοέν
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 1 ~ ICBS 2009 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ανανιάδου
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΒΑΟ 1 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ., ΑΛΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Μήτα
09:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Γκλαβίνας
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Κελεκίδου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καλαϊτζης
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.1 ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΟΛΙΟΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Χ#κωνσταντινίδης
19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.2 ΑΖΑΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ακριτίδου
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου
14:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΕΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Μπαντές
10:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
15:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΧΑΛ,
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Δεμερτζίδου
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αν., Καραμπουρνιώτη Αρτ
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καλαϊτζης
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Καργίδου
09:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΝΙΚΕΖΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Παβέλη
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 2
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ
16:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Παβέλη
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΜΕΝΤ 1 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
14;30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Μαραγκουδάκη
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
13:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ. ΒΛΑΣΤΟΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αϊβαζίδου
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Χαϊδης
08:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ 3 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΑΡΤΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λασκαρούδης
19:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΠΑΟΚ 3 ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας
20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.2 ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α.
14:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΑΓΗ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Κασούμης
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ του Ι., Παπαδόπουλος Κ του Γ
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α.
12:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ., ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
09:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Φωκά
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ