1η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΧΑΝΘ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ε.Ο.Σ.
2 η Αγωνιστική
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΧΑΝΘ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Ε.Ο.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
4 η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
5 η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΧΑΝΘ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6 η Αγωνιστική
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
7 η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Ε.Ο.Σ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΧΑΝΘ
8 η Αγωνιστική
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9 η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΧΑΝΘ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Ε.Ο.Σ.
10 η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΧΑΝΘ
11 η Αγωνιστική
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Ε.Ο.Σ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα