Το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης στην ΕΚΑΣΘ είναι το εξής:
KYΡIAKH 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δαουλτζής, Λαζόγλου
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Ντάγκας, Τασιώνα
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Παπαδόπουλος Μ
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Χ#ιωάννου, Τουκμενίδου
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ. ΩΡΑΙΟΚ. ΤΡΑΚΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καραμπουρνιώτη, Παραδείση
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τερζίδης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Σωτηριάδου, Βουλώνη
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ, ΜΟΣΧΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Μούστος, Σκαλιστής
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Καραγεωργόπουλος
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Προεστού
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κωστής
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ
13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Ακριτίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κοέν
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαουλτζής
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΙΒΟΛΗ Ε, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Καραγεωργόπουλος
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
20:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης, Κοέν
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αλεβιζάτος
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
12:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Φωστηρίδου
ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Βουδούρης, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κολοκυθάς, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Χρηστίδης
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΛΟΡΤΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος , Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΖΙΜΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης, Παπαδόπουλος Κ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου ΅Α,, Τσακαλάκης
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Λιούτσας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΕΟΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου, Δαγδηλέλη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Βουλώνη, Χ#ιωάννου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καραμπουρνιώτη, Καλπακίδου
ΤΡΙΤΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Παληογιάννη, Παραδείση
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
παλιό Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καλογιαννίδης
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Χ#ιωάννου
21:45 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΤ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Δαγδηλέλη
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βουλώνη
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Λιούτσας
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντεράκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
παλιό Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κωστής, Κοέν
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Ηλιάσκος
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΕΓΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Κούδας
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Παραδείση
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ, Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΕΝΤ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι