ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ (ΝΕΑΝ) 69 63
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ 47 67
18:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΡΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ 82 62
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
15:30 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΧΑΝΘ 74 63
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 55 44
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 64 72
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 50 55
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Β.Α.Ο. 86 78
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 51 77
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 62 50
18:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. 46 28
19:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 55 65
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 76 49
21:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 67 48
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 87 38
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ 51 74
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 35 69
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 58 47
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 65 75
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 60 84
16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 31 73
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 78 22
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71 47
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ 38 52
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 52 24
20:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 33 42
15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΜΕΝΤ 27 75
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 29 103
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43 72
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 35 44
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 40 33
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 75 35
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 83 55
9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 47 31
10:15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 63 52
15:30 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.