Τα αποτελέσματα
Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας 64-55(τελικό)
Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς 53-44(τελικό)
Ολύμπια Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος 22-11(10΄), 27-25(20΄), 50-32(30΄), 61-40(τελικό)
Ασπίδα Ξάνθης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 17-26(20΄), 47-65(τελικό)
Ηρακλής-Αρης 10-17(10΄), 30-31(20΄), 42-33(30΄), 58-49(τελικό)
ΕΟ Σταυρούπολης-Ναύαρχος Βότσης 35-62(τελικό)
Ασπίδα Ξάνθης 47
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 65
Δεκάλεπτα: 5-18, 17-26, 35-45, 47-65 Διαιτητές: Θεοδωρίδης, Παπανικολάου
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Τσακίρη 8, Βαρελτζή 9, Σακουλάκη 20(2), Καρακώστα 2, Παυλάκη, Γκιργκίτζα, Σιγιώργη 2, Σουλιώτη 4, Καραλίδου, Χαλκίδου 2.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Καμπίτση, Εμμανουηλίδου 5(1), Καλομιτσίνη 7(1), Κουλακιώτη, Ψαρρά 14(2), Τζίκου 18, Παπαδάκη 17, Κουλαρτσά 2, Βασλαματζή 2.
Τιτάνες Δράμας 64
ΑΕ Πυλαίας 55
Δεκάλεπτα: 12-13, 21-29, 40-38, 64-55 Διαιτητές: Καλέσης, Χρυσάφης
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης): Στάικου, Μαραγκού 22(2), Καριώτη, Τόγα, Σαμολαδά 10(3), Γαϊτάνη Α. 13, Τζιαμπάζη 9(2), Γιαντσιώρη 10.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Μπαλλά, Πετρίδου 7(1), Κατσαμούρη 4, Λάλου 6, Σταμπή 5(1), Καραμπατζάκη 8(1), Παπαρδέλα 2, Τζήμου 15(1), Βατσιτσίδου 8.
ΕΟ Σταυρούπολης 35
Ναυαρχος Βότσης 62
Δεκάλεπτα: 9-10, 14-28, 23-36, 35-62 Διαιτητές: Πλατέλλα, Σελεβός
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δρακουλίδης): Ανδριοπούλου 6(2), Γρηγοριάδου, Μουρατίδου, Χαλκίδου 4, Πεχλιβανίδου Δ. 2, Πεχλιβανίδου Σ. 13(1), Βέκιου, Κανέλλογλου 2, Δεληγιάννη, Γούτη 6(1), Χατζηστρατή 2.
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 6, Καζαντζή Σπ. 17, Αραμπατζή 3, Κουκουτσάκη , Καζαντζή Στ. 14(2), Γλάρου 2, Παπανικολάου 11(1), Τσελεμπή 9.
Πανσερραϊκός 53
Απόλλων Καλαμαριάς 44
Δεκάλεπτα: 8-9, 21-26, 40-37, 53-44 Διαιτητές: Κολοκυθάς, Λάλλα
Πανσερραϊκός (Δώδος): Τσάντα 15 (2), Μπακιρτζίδου 8, Κίναλη 2, Πελτέκη 2, Κουτούση 19, Πιτσιάβα 7 (1), Χύσα, Σιάκκα.
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης): Ιγγλέζου 3 (1), Τσίτσου 6, Παλάνη 11 (2), Διαμαντίδου 9 (1), Καϊμακτσή 4, Παπαιωάννου 4, Θωμάρεϊς 4, Οικονόμου 3 (1), Σιφναίου.
Ολύμπια Λάρισας 61
Πιερικός Αρχέλαος 40
Δεκάλεπτα: 22-11, 27-25, 50-32, 61-40 Διαιτητές: Μπάρδας, Τσάλας
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου, Δοψαλάκη 4, Σολωμού 9 (2), Σουλιώτη 4, Ντριστέλλα 4, Μπαζούκη, Λιάσκου 8 (2), Σκαρλή, Μαγδαλιανίδου 2, Κουτσουνούρη 12, Μπενέκη 18 (2), Κατρή.
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 5, Καραλή 1, Αμβρακίδου 2, Ζουγκουρίδου 6, Φλώρου 17, Γκοτζαμάνη 4, Λεκάι, Μπαγκλαρίδου, Μουστακίδου 2, Δημητριάδου 3, Παντζιάλα, Γκρίτζαλη.
Ηρακλής 58
ΑΡΗΣ 49
Δεκάλεπτα: 10-17, 30-31, 42-33, 58-49 Διαιτητές: Μαλτέσιος, Δέλλας
ΗΡΑΚΛΗΣ (Λαμπρόπουλος): Παπαβασιλείου 3, Τσουμπερλή 3(1), Ελευθεριάδου 4, Θωμά 9(1), Τζιότζιου 6, Γιαννούδη 8(2), Μυγδαλιά, Δημητριάδου 9, Λογδανίδου 16.
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης): Γιαννουσίου 2, Καραβέλη 14(2), Κωστανάκη 5(1), Γράψα 14(3), Κωφοκώτσιου, Βαντσιούρη, Αντωνιάδου 2, Γκρίτζαλη, Βεντούρα 4, Πλάτσα 6, Γκομπετζίσβίλι 2.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 11 364-317 47
2) Αρης 11 342-265 77
3) Απόλλων Καλαμαριάς 10 335-273 62
4) Τιτάνες Δράμας 10 350-306 44
5) ΑΕ Πυλαίας 10 366-330 36
6) Πανσερραϊκός 10 309-303 6
7) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 9 328-297 31
8) Ολύμπια Λάρισας 9 322-295 27
9) Πιερικός Αρχέλαος 8 314-330 -16
10) Ναύαρχος Βότσης 8 298-343 -45
11) Ασπίδα Ξάνθης 6 282-395 -113
12) ΕΟ Σταυρούπολης 6 182-338 -156
Η επόμενη αγωνιστική (7η, 26/11)
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ολύμπια Λάρισας
Πιερικός Αρχέλαος-Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς-Τιτάνες Δράμας
Ναύαρχος Βότσης-Ηρακλής
Αρης-Ασπίδα Ξάνθης
ΑΕ Πυλαίας-ΕΟ Σταυρούπολης