Τα αποτελέσματα
ΑΕ Πυλαίας-Πιερικός Αρχέλαος 68-53
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Απόλλων Καλαμαριάς 60-52
Αρης-Τιτάνες Δράμας 49-45 (31/3)
Ναύαρχος Βότσης-Πανσερραϊκός 70-57
ΕΟ Σταυρούπολης-Ολύμπια Λάρισας 47-42
Ηρακλής-Ασπίδα Ξάνθης 64-49 (31/3)
Ναύαρχος Βότσης 70
Πανσερραϊκός 57
Δεκάλεπτα: 30-13, 44-32, 57-42, 70-57 Διαιτητές: Χατζημπαλίδης, Χατζηκώστας
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 5, Καζαντζή Σπ. 23(3), Αραμπατζή 4, Αβραμίδου 6, Καζαντζή Στ. 22(3), Παπανικολάου, Τσελεμπή 6, Τερεζή Χ. 4.
Πανσερραϊκός (Σιάκκα): Μίχου, Πιτσιάβα 10(2), Κεφαλά, Τσάντα 3(1), Πελτέκη 23(1), Χύσα 2, Μπακιρτζίδου 15, Σιάκκα, Σιδερίδου 4.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 60
Απόλλων Καλαμαριάς 52
Δεκάλεπτα: 18-11, 30-32, 41-40, 60-52 Διαιτητές: Κολοκυθάς, Παπαδοπούλου Κ.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Καμπίτση 12(3), Εμμανουηλίδου 9(1), Καλομιτσίνη 9(1), Κουλακιώτη 3, Ψαρρά 4, Τσαγκαρίδου 4, Τζίκου 11, Παπαδάκη 8, Βασλαματζή.
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου, Αντωνιάδου, Τσίτσιου 1, Παλλάνη 7(1), Οικονόμου 12(1), Ακσεχέρογλου 10, Σιφναίου 3, Διαμαντίδου, Καϊμακτσή 10(1), Παπαρέντη 9(3).
ΑΕ Πυλαίας 68
Πιερικός Αρχέλαος 53
Δεκάλεπτα: 19-15, 37-28, 49-40, 68-53 Διαιτητές: Θεοδωρίδης, Θωμόπουλος
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου): Μπαλλά 7, Πετρίδου 15(3), Κατσαμούρη 8, Λάλου 4, Σταμπή 3, Καραμπατζάκη 16, Παπαρδέλα 3, Τζήμου 12, Πλουμπή.
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Γκρίτζαλη 3(1), Αμβρακίδου 4, Ζουγκουρίδου 8(2), Φλώρου 27, Κιλ, Λάππα 6, Μάντη, Συμεωνίδου, Παντζάλα 5, Καρανικόλα.
ΕΟ Σταυρούπολης 47
Ολύμπια Λάρισας 42
Δεκάλεπτα: 14-12, 21-22, 33-32, 49-42 Διαιτητές: Γιαννούλης Α.-Παναγιωτίδης
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Ανδιοπούλου 2, Γρηγοριάδου 2, Πεχλιβανίδου Δ. 3(1), Πεχλιβανίδου Σ. 9(1), Βέκιου 5(1), Κανέλλογλου 15, Γούτη 9(1), Χατζηστρατή 2.
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μακρή, Κουτέ, Ζαχαρία, Κατρή, Σκαρλή 20(3), Λιάσκου 2, Κουτσουνούρη 16, Μαγδαλιανίδου 4.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 41 1355-988 367
2) ΑΕ Πυλαίας 37 1367-1078 289
3) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 35 1177-1035 142
4) Αρης 34 1140-1034 106
5) Απόλλων Καλαμαριάς 32 1145-1049 96
6) Ολύμπια Λάρισας 32 1146-1097 49
7) Τιτάνες Δράμας 32 1152-1126 26
8) Πανσερραϊκός 32 1069-1131 -62
9) Ναύαρχος Βότσης 27 1091-1203 -112
10) Πιερικός Αρχέλαος 27 1096-1235 -139
11) Ασπίδα Ξάνθης 24 937-1234 -297
12) ΕΟ Σταυρούπολης 23 735-1200 -465
*Ο Ναύαρχος Βότσης έχει -2 βαθμούς γιατί δεν κατέβασε ομάδα κορασίδων ή νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΘ.
Επόμενη αγωνιστική (22η, 22/4)
Πιερικός Αρχέλαος-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ολύμπια Λάρισας-Ηρακλής
Πανσερραϊκός-ΕΟ Σταυρούπολης
Τιτάνες Δράμας-Ναύαρχος Βότσης
Απόλλων Καλαμαριάς-Αρης
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΕ Πυλαίας