Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής:
Αρίων Σταυρούπολης-Αμπελόκηποι Μενεμένης 86-76
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Προποντίδα 97-55
ΕΚ Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου 79-54
Ελπίδα Αμπελοκήπων-Δόξα Ασσήρου 81-78
Όλυμπος-ΑΣ Ασβεστοχώρι 57-70
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ηoop Φαλήρου 68-70
Αλέξανδρος Συκεών-Δόξα Δρυμού 71-68
Αρίων Σταυρούπολης 86
Αμπελόκηποι Μενεμένης 76
Δεκάλεπτα: 23-10, 41-32, 59-49, 86-76 Διαιτητές: Καρκαλέτσης, Δημακόπουλος
Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 9(1), Χυτόπουλος 4, Τσιάνης 17(3), Παπαδόπουλος, Βλάχος 18(1), Γιαλατζής 11(1), Πανταζής 12(2), Πλιόσκας 13, Νικολαϊδης 2 .
Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 7, Ξηρόπουλος 16, Εμμανουηλίδης 18(1), Πολυχρονίδης 5(1), Πολυχρονιάδης, Ζώτος 11, Νίκας, Μπλαβάκης 18(1), Επιτρόπου 1.
Ελπίδα Αμπελοκήπων 81
Δόξα Ασσήρου 78
Δεκάλεπτα: 28-27, 50-38, 65-59, 81-78 Διαιτητές: Γαζέτας, Τσάνταλη
Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης, Χρηστίδης 14(4), Μήλιος, Τσιάτσιος 13(1), Μυλωνάς 2, Γκαντάλης, Καδηγιαννάκης 24(3), Δημάκης, Κανλής 6, Λύτας 16(4), Ζαταγιάς 6.
Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 25(4), Ταραμάς 12(3), Παλέντζας 11(2), Κωστόπουλος, Καραποστολάκης, Μαύρος 14(1), Γουνιώτης 16.
ΕΚ Σταυρούπολη 79
Γαλαξίας Αδένδρου 54
Δεκάλεπτα: 16-14, 40-22, 64-44, 79-54 Διαιτητές: Θρασυβουλίδης, Γαβρίδης
ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης-Κουταλίδης): Δουλγερίδης 12(2), Ταυλαρίδης 13(3), Φωτιάδης 2, Χεμπεκίδης 6, Σιδηρόπουλος 6, Τσαβλίδης 14(3), Τσακίρης, Αντωνίου, Χούμκοσλης 8, Ζλάκιος 7, Μπάρκος 2, Τετράδης 9.
Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Γρηγορίου 2, Φίλογλου 4, Γκάζος 10, Πλατανίτης 8, Παπαδημητρίου 7(1), Καλπαξής 7(1), Μπαλκούρας 7, Γκίνης 7.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 97
Προποντίδα 55
Δεκάλεπτα: 22-21, 52-32,78-50, 97-55 Διαιτητές: Κουτσουμάρης, ζιαμπάζης
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 12, Πυρετζής 4, Στεργιάδης, Συντρίδης 15, Τσιτσινάκης 20(1), Φωτακίδης 4, Κουρουτζίδης 2, Σωτηράκογλου 4, Μπαχτσεβάνης 4, Ξενίδης 23(5), Φουτζιτζής 9.
Προποντίδα (Νασάγκας): Τέντσος 10(1), Βασιλόπουλος 10(3), Παπαδόπουλος 15(5), Χαρίσης 6, Χριστοφορίδης 14, Πολυχρονίδης.
Αλέξανδρος Συκεών 71
Δόξα Δρυμού 68
Δεκάλεπτα: 11-21, 28-31, 44-54, 59-59 (κ.α.), 71-68 Διαιτητές: Αγραφιώτης Γ., Κασόλης
Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 11(3), Κιρκινεζιάδης 8, Λεμοντζής 12(1), Κολοκυθάς 5(1), Παπαστεφάνου 3, Κοσμίδης 10, Ζέρβας, Κάνουρας, Δέλλας 17(5), Ιωαννίδης 5.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κοδωνάς 10(2), Αλατσίδης 6, Βίγλας 14(1), Τσοτουλίδης, Γεράκης 15(3), Δώνης 6(1), Ζητάκης, Χύτας, Καϊβετζής 17(4).
*Η Δόξα Δρυμού έχει πολλά παράπονα από το πρώτο διαιτητή της αναμέτρησης.
Όλυμπος 57
ΑΣ Ασβεστοχώρι 70
Δεκάλεπτα: 18-8, 26-31, 48-53, 57-70 Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Γραικός
Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 5(1), Γιώρτσιος 6(2), Δικταπανίδης 8, Ατμασίδης 8(1), Πράντζος 12(2), Σπανίδης, Αρναούτογλου 2, Σιδηρόπουλος, Μακαλέκας 2, Τζελέπης, Καρράς, Παπαδόπουλος 14(2).
ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος, Βαλεργάκης 3(1), Νικολάου, Τάνης 4(1), Σερέτης 9, Παπαχρήστος 11, Γεωργίου, Σαχινίδης 10, Χασεκίδης 5(1), Παπαχρήστου 18(1), Παπαδόπουλος 10.
Η επόμενη αγωνιστική (20η, 16/3)
Προποντίδα-Αρίων Σταυρούπολης
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Δόξα Ασσήρου-ΕΚ Σταυρούπολης
ΑΣ Ασβεστοχώρι-Ελπίδα Αμπελοκήπων
Δόξα Δρυμού-Όλυμπος
Αμπελόκηποι Μενεμένης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
Ηoop Φαλήρου-Αλέξανδρος Συκεών
[team_standings 143922]