Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής:
Γαλάζιοι-Βεργίνα 68-72
ΑΟ Αρετσού-Αστέρας Πλαγιαρίου 49-60
ΑΣ Πανόραμα-Αριστοτέλειο Κολλέγιο 74-66
ΑΟΜ Πυλαίας-ΑΚ Πανόραμα 51-54
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Αχιλλέας Τριανδρίας 54-38
Ναύαρχος Βότσης-ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 57-59
Ρεπό: Ατρόμητος Τριαδίου
Ναύαρχος Βότσης 57
ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 59
Δεκάλεπτα: 19-18, 35-34, 47-45, 57-59 Διαιτητές: Τσοκόλης, Καραβάς
Ναύαρχος Βότσης (Μανωλοπούλος-Γεροφώτης): Μηντζαρίδης Α.2 , Νίχλος 2, Σταυρίδης 6(2), Καλαϊτζής, Ρικούδης 9(3), Κασαπλέρης 8(2), Μάκρας, Μηντζαρίδης Δ. 2, Μουτσέλης 16(1), Κουκοβίνος 3, Γκόφας 9.
ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Ρώσσιος): Χατζής, Παλιογιάννης 11(3), Λαζαρίδης 7(1), Τσιάμης, Παλιόκας 6, Πασχαλίδης, Κουτσιαμπάσης 2, Λαγός 8, Μωϋσίδης 13(1), Θάνος 12, Μυλωνάς.
ΑΟ Αρετσού 49
Αστέρας Πλαγιαρίου 60
Δεκάλεπτα: 11-6, 25-25, 39-45, 49-60 Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Τζιοβανάκης
ΑΟ Αρετσού (Χαλκιάς): Ιωαννίδης 7, Αποστόλου 3(1), Θεοδοσιάδης 22(2), Ματάκος 2, Χρήστου 8(1), Μάστορας 2, Σιδηράς 2, Παναγιώτου 3, Βακιρτζής.
Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μαρίνος 6, Μωυσιάδης 6, Μοσχούλας 3(1), Τζινιέρης, Κακαλιάντης 5(1), Σιάπκας, Παρμαξίδης 13(2), Αγριόπουλος 8, Σπάχος 3, Γκούμας 2, Παπαδόπουλος 14.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 54
Αχιλλέας Τριανδρίας 38
Δεκάλεπτα: 12-11, 24-24, 38-34, 54-38 Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Μπαχτσεβανόπουλος
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης): Παπαστεργίου 1, Σκεύης , Πατίκας 14, Εμμανουηλ, Λαγός 10, Θεοδώρου, Τουρνάς 3, Παντέλογλου, Γιαννιός 4, Στεφανίδης 18(2), Μυλωνάς 4.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης, Μπάρτζης 2, Μαλακόπουλος, Αθανασίου 11(1), Μάτκα, Τογανίδης 6, Τρίχας 5, Χατζόπουλος 7(1), Ουγουρλόγλου 2, Κοκορέντζας 5.
Γαλάζιοι 68
Βεργίνα 72
Δεκάλεπτα: 22-14, 44-35, 59-57, 68-72 Διαιτητές: Φούντζηλας, Καντερές
Γαλάζιοι (Παπαδούλης-Βαρδαξής): Μπελτές 3, Φωτιάδης 10(1), Κουσίδης 7(1), Μεντελίδης, Μπασδάνης, Λέντης 13(3), Καμπούρης 5, Γιαννούλης 4, Ξυγωνάκης, Τολιόπουλος 11, Βασιλόπουλος 6(1), Σαχμπατιάν 9.
Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Καλλιδόπουλος, Πετρίδης 10(1), Παρίσης 13(3), Καμπανάς 13(1), Βαρδουνιώτης 10, Τικτόπουλος, Γέπης 7, Παντερής, Παντελίδης 2, Παπαγεωργίου 15, Πούλιος 2.
ΑΣ Πανόραμα 74
Αριστοτέλειο Κολλέγιο 66
Δεκάλεπτα: 12-12, 29-37, 48-53, 74-66 Διαιτητές: Δέλλας, Στούμπος
ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδας 14, Κουρατίδης, Αλεξιάδης 12(1), Κρίτσας, Σουκουλιάς 24(3), Καμπίτσης 12, Κουφός, Σπανός 9(1), Κουντούρογλου, Δεμερτζίδης 2, Κουτσόβουλος, Αρσένης.
Αριστοτέλειο Κολλέγιο (Μελετιάδης): Θώμος, Κλεισιάρης 6, Σύρος 16(2), Αφαλονιάτης, Μπόγκα, Πούνιος 10(3), Στεφανάρος, Βλαχάκης 7, Μουσάλαμ 3, Γκοτζαμάνης 24.
ΑΟΜ Πυλαίας 51
ΑΚ Πανόραμα 54
Δεκάλεπτα: 12-16, 26-29, 38-42, 51-54 Διαιτητές: Σελεβός, Αγγελίδης
ΑΟΜ Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε. 3(1), Μαυρίδης Π., Παλατσίδης 3(1), Φορίδης 14, Πετρόβαλης 10(1), Δελόγλου 3(1), Καραγιάννης, Τρέμμας 3(1), Βέρρας 2, Πεϊμανίδης 13.
ΑΚ Πανόραμα (Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 9(1), Τζίνης Ν. 2, Μεϊντάνης 6, Προκοπάκης 2, Στογιαννόπουλος 5, Λαζάρου 2, Τσαλαγεώργος 2, Χαιριστανίδης 14, Κοκάρης, Ναχμίας 2, Τζάτσης 10(2).
*H νικήτρια ομάδα αφιερώνει την επιτυχία στους τραυματίες Σουρμελίδη, Λαζάρου και τους εύχεται γρήγορη και ταχεία ανάρρωση.
Η επόμενη αγωνιστική (14η, 26/1)
Ατρόμητος Τριαδίου-Γαλάζιοι
ΑΟ Αρετσού-Βεργίνα
ΑΣ Πανόραμα-Αστέρας Πλαγιαρίου
ΑΟΜ Πυλαίας-Αριστοτέλειο Κολλέγιο
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΚ Πανόραμα
Ναύαρχος Βότσης-Αχιλλέας Τριανδρίας
Ρεπό: ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός
[team_standings 143728]