Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΕΟΝΘ 75 58
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Ε.Ο.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. 53 70
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΔΕΚΑ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69 63
21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 66 69
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 57 52
19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 57 55
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 40 48
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. 43 63
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 72 44
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 44 71
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 56 49
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 79 39
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 49 76
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 35 95
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 85 46
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 43 58
Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 41 44
21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 36 79
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81 23
19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΧΑΝΘ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 67 35
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 34 89
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 60 75