Γαλάζιοι 61
ΕΚ Σταυρουπολη 63
Δεκάλεπτα: 11-18, 31-28, 52-47, 61-63
Διαιτητές: Δαμίγος-Πράττος-Κυρίτσης
Γαλάζιοι (Παπαδούλης): Κάτσιος 2, Φωτιάδης 19(1), Σαχμπατιάν 4, Μπελτές, Κουσίδης 1, Λέντης 4, Καμπούρης 5, Βασιλόπουλος 5(1), Κυδωνάκης, Δεληγιάννης 16(2), Αϊμέκε, Τέρπος 5.
Σταυρούπολη ΕΚ (Κασικτσόγλου-Κώττης): Δουλγερίδης, Φωτιάδης 7(2), Ελευθεριάδης 2, Μαραπίδης 14(4), Παρίσης, Μπάρκος, Πασχαλίδης, Παπαβασιλείου, Μαργαρίτης 18, Τετράδης 12(2), Καρούζος 10(3).
Κεραυνος Αγίου Παύλου 84
Ποσειδων Μηχανιώνας 82
Δεκάλεπτα: 22-23, 39-42, 59-58, 84-82
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Λουλουδιάδης-Αντωνέλλου
Κεραυνός Αγίου Παύλου (Αλμπάνης): Παπαδόπουλος 16(1), Αγγελόπουλος 6(1), Μασλαρινός 10(2), Μουχτάρης 2, Τουρσουτζιάν 2, Μόσχου 6(2), Μπακιρτζής 11, Χατσατούροβ 10(1), Γιοσμάς 5, Δήμου 14.
Ποσειδών Μηχανιώνας (Χατζόπουλος): Κούρογλου Α. 11(1), Κούρογλου Χ., Αγλαμίσης Τ. 17(2), Περδίκας 24, Αγριόπουλος 6(2), Κατερινόπουλος, Καβαρδίνας 9, Χαριζάνης 6(1), Αγλαμίσης Θ. 9.
Ιωνικος 62
Μεγας Αλέξανδρος 73
Δεκάλεπτα: 12-25, 25-39, 45-58, 62-73
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Θρασυβουλίδης-Δημακόπουλος
Ιωνικός (Χριστοφορίδης): Σαρακατσάνος 14(2), Παναγιώτου 7(1), Μπατάκας 11, Τολιόπουλος 12, Κεϊσίδης 2, Κυριακού 2, Αντωνιάδης 3(1), Γιαμούκης 7, Κόκουρας 2, Κοχλιαρίδης 2.
Μέγας Αλέξανδρος (Κασαπίδης): Μαλλολάρι 5, Βαγιάτης 5, Νεράντζης 4, Σιπητάνος 19(1), Γιαχανατζής 17(1), Ορφανίδης 2, Λάζαρης 3, Κωστακίδης 6, Τσαντάκης 6, Γιαννιός, Κούτος 4, Μπίντσης 2.
Γαλαξίας 84
ΑΕ Πυλαίας 63
Δεκάλεπτα: 21-16, 43-33, 61-52, 84-63
Διαιτητές: Πετανίδου Γ.-Κωνσταντινέλης-Δήμου
Γαλαξίας (Τζιβάνης): Τσιρώζης 5(1), Αλεξιάδης 2, Φόρογλου 16(2), Κακαρόντζας, Κανλής 21(3), Ζαγανίδης 18, Πασχαλίδης 19(1), Νατσιούλας, Δάγκας 3, Ντέμπος.
ΑΕ Πυλαίας (Πολυμένης): Πολυχρονιάδης Θ. 4, Βούκα, Χατζηνικολάου 13(3), Φουρκιώτης 2, Πολυμένης 7(1), Νησιώτης 23(1), Καραγιαννίδης 3, Παπαρισούλης Λ. 11(1).
ΠΚ Νεάπολης 79
ΓΑΣ Βασιλικών 62
Δεκάλεπτα: 25-9, 47-28, 58-49, 79-62
Διαιτητές: Γραικός-Τσάνταλη-Σιαμαντούρας
ΠΚ Νεάπολης (Κυρούδης): Σουλτάνης 8(1), Μπεχλιβάνης 8(2), Δημητρόπουλος 7(1), Χατζόπουλος 13(3), Μαυροκεφαλίδης 9(3), Τσουτσούκας 2, Παπαϊωάννου 4, Μπαρτζώκας 2, Κιώτης 4, Τσιώρας 14, Αμανατίδης 12.
Βασιλικά (Κοσμάς): Κάππος, Σύρρος, Παπαβασιλείου 13(1), Μπαδραβός, Ζέγας 9(1), Κούσας 4, Κογκαλίδης 6, Οικονόμου 19, Πασούδης Δ. 11, Ραπατσάκος.
Ναύαρχος Βότση 63
ΑΕΕΤ 61
Δεκάλεπτα: 19-17, 34-25, 49-44, 63-61
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Τζιοπάνος Γ.-Πλατέλλα
Ναύαρχος Βότσης (Μανωλόπουλος-Γεωργάκας): Μηντζαρίδης 4, Σταυρίδης 10(2), Καλαϊτζής, Πάσαρης, Βαβελίδης, Μουτσέλης 10(1), Βεργίνης 29(1), Μαντζαβίνος, Σέπος 6(2), Μυστηλιάδης.
ΑΕΕ Τούμπας (Κεσίδης): Χατζημιχαηλίδης 15(4), Πεγιάς 9(1), Ταρπάγκος 16(1), Κατσαρής 4, Παπαδόπουλος 4, Ντίνας, Πισσανίδης, Διαμαντόπουλος, Λιόλιος, Παππάς 6, Μπίλιος 7(1), Καλαμπόκης.
*Βασιλικά και Μέγας Αλέξανδρος έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ οι Γαλάζιοι δύο.
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 22/10)
Σταυρούπολη ΕΚ-Ναύαρχος Βότσης
ΑΕΕ Τούμπας-Ιωνικός
Μέγας Αλέξανδρος-ΠΚ Νεάπολης
Βασιλικά-Γαλαξίας
ΑΕ Πυλαίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου
Ποσειδών Μηχανιώνας-Ασβεστοχώρι
Ελπίδα Αμπελοκήπων-Γαλάζιοι
Η βαθμολογία
1) Κεραυνός Αγ. Παύλου 8
2) Ελπίδα Αμπελοκήπων 7
3) Ναύαρχος Βότσης 7
4) ΑΕΕ Τούμπας 7
5) ΠΚ Νεάπολης 6
6) Ασβεστοχώρι 6
7) Ιωνικός 6
8) Ποσειδών Μηχανιώνας 6
9) Γαλαξίας 5
10) Σταυρούπολη ΕΚ 5
11) ΑΕ Πυλαίας 5
12) Βασιλικά 4
13) Μέγας Αλέξανδρος 4
14) Γαλάζιοι 2