Τα αποτελέσματα
Παναθλητικός-Αρης 58-44
Ηρακλής-ΠΚ Νεάπολης 68-58
ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Πυλαίας 75-22
Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-ΠΑΟΚ 48-78
Ρεπό: ΜΕΝΤ
Η βαθμολογία
1) Αρης 9 354-195 159
2) Παναθλητικός 8 247-155 92
3) ΠΣ Ευκαρπίας 8 263-238 25
4) ΠΑΟΚ 7 281-174 107
5) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 6 268-203 65
6) ΠΚ Νεάπολης 6 250-294 -44
7) Ηρακλής 5 196-280 -84
8) ΜΕΝΤ 4 118-180 -62
9) ΑΕ Πυλαίας 4 76-334 -258
*ΜΕΝΤ, ΠΑΟΚ, Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης, Ηρακλής και Παναθλητικός έκαναν το ρεπό τους.
**ΑΕ Πυλαίας και ΜΕΝΤ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
ΠΣ Ευκαρπια 75
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 22
Δεκάλεπτα: 19-4, 34-8, 56-15, 75-22
Διαιτητές: Τσάνταλη-Καμηλάρης
ΠΣ Ευκαρπίας (Μπόζος): Καρυπιάδου, Γκάτζου 13(4), Γαβριηλίδου 10, Σαμαλέκη 4, Παρασκευαϊδου 4, Φραγκούδη 14, Κουβράκη 3(1), Παπαγεωργακοπούλου 4, Ουμέ 21(1), Πάγκου, Κουζόγλου 2.
ΑΕ Πυλαίας (Χρυσοστομίδου): Μπαξεβάνη, Βροντολάλου, Πασχαλούδη 2, Σουντουλίδου 2, Ρούσου 9, Παπασταύρου 9, Πολίτη, Τσούπου.
ΗΡΑΚΛΗΣ 68
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 58
9-14, 31-26, 46-42, 68-58
Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Παπαδόπουλος Κ.
Ηρακλής(Αστεριάδης Κ.): Βαλσαμοπούλου 2, Πετρίδου 26(1), Αναγνωστοπούλου 9, Δεληολάνη, Αδαμοπούλου 4, Ευαγγελοπούλου 1, Νικολάου, Μπουσβάρου 7, Δαλαρά 2, Ταξιάρχου 2, Στραχίνη, Αρτοποιού 15.
ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Τσιρίδου, Ιτσιου, Ζαφειριάδου, Καραΐσκου, Πούλιου, Χριστοδούλου 10, Χατζηαθανασίου 4, Κολοκυθά 9, Αγγελακίδου 18(2), Παπαδοπούλου Ε. 15, Παπαδοπούλου Α. 3, Φεζολάρι.
Παναθλητικος 58
Αρης 44
Δεκάλεπτα: 10-15, 25-23, 47-37, 58-44
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Θρασυβουλίδης
Παναθλητικός (Λαζάρου-Μακρής): Κουζλόγλου, Αθανάτου 9(1), Σταματάκη 17, Μπαξεβάνου 7(1), Σαράντη 1, Θεοδοσίου 2, Παπαμιλτιάδου, Σβορώνου 2, Κωνσταντινίδου 2, Μπαχαρίδου 5, Αντωνίου Ι. 12(3), Μπατή 1.
Άρης (Συρόπουλος-Σταμολάμπρος): Δροσούνη 16, Κυρπιζλίδου 9, Καρβουνιάδου 3, Λυκίδου 4, Στεργάκη 6, Καζαμία, Κουλιού Δ. 2, Βλάχου, Κουλιού Ι. 2, Τόλη Ε. 2.
Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/11)
ΠΣ Ευκαρπίας-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης
ΑΕ Πυλαίας-Ηρακλής
ΠΚ Νεάπολης-Παναθλητικός
ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ
Ρεπό: Αρης