230

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 60

ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ. 43

7η αγωνιστική 2ου Γύρου
Με νίκη συνέχισε το Αντρικό του Κεραυνού Ωραιοκάστρου..Μπαίνοντας δυνατά από την αρχή δεν έδωσαν κανένα περιθώριο στην ομάδα της φλόγας για μια δεύτερη σκέψη,πηγαίνοντας στα αποδυτήρια με της καλύτερες εντυπώσεις και σκορ ημιχρόνου 31-26.
Η καλή εμφάνιση συνεχίστηκε και στην Τρίτη και τέταρτη περίοδο όπου όλα τα παιδιά σε άμυνα και επίθεση έβγαλαν την καλύτερη αγωνιστική τους διάθεση.
Το τελικό σκορ 60-43 μόνο χαμόγελα και αισιοδοξία αφήνει για την συνεχεία του πρωταθλήματος.
Μπράβο στον κόουτς και σε όλα τα παιδιά που έβγαλαν την καλύτερη αγωνιστική τους διάθεση στον αγώνα.

Διαιτητές: Ξενιτόπουλος – Βλαστός

Δεκάλεπτα: 16-12, 31-26, 44-33, 60-43
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Γραμματόγλου – Σαρασίδης):Μινασίδης , Πατσιαβούρας , Χυτόπουλος 16(4) , Γιαλαντζής 7(2) , Πατεράκης 2 , Χουμκοσλής 8(1) , Βλάχος 5(1) , Εμμανουηλίδης , Πειμανίδης 16 , Χάβος , Καραγιάννης 6(1).
ΑΣ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ (Χρονόπουλος):Τσαϊρίδης , Ιορδανίδης 7 , Χατζηλιάδης 6(1) , Κώττης 4(1) , Γούσιος , Ονταμπάσογλου 13(1) , Φιρτινίδης 2 , Καλιμαυκίδης 2 , Τσολακίδης , Χατζηνικολλού , Ρέμπελος 9.