Η τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β΄ ανδρών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος, Χατζέλης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.,
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χατζέλης, Αλεξανδρόπουλος
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Παραδείση, Μιχαηλίδου
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Σακάρογλου, Βαρυτιμίδης
21:45 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα, Σακαλής
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΓΑΖΕΤΑ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Δαγδηλέλη, Αδαμίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά, Βουδούρης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κούλλιας, Σιωζόπουλος
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουλώνη, Ράμπαντι
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Βασιλείου
20:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Αρβανιτίδης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Συμεωνίδης, Καλπακίδου
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΚΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Λεκίδης, Παπαδόπουλος Κ., Ζαφειριάδου Ν.
21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Κωστοπούλου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Καλομιτσίνη, Καζαντζίδου, Αλεβιζάτος
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Δήμας, Κουκουβίνου
21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
20:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Ιωαννίδης, Βασιλείου
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΟΛΙ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Τόλιου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου, Μπέλλου, Τσιρακίδου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Σκαλιστής, Αστερνός
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Διαμαντοπούλου Χ., Προεστού