Η ΕΚΑΣΘ καλεί τις παρακάτω αθλήτριες γεννημένες «2003-04-05» την Κυριακή 17/9/2017 στο γήπεδο της Μίκρας Β να είναι εκεί την ώρα που αναφέρεται το όνομα τους στο αντίστοιχο Group.
GROUP Α – ΑΝΑΤΟΛΗ | ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:00π.μ. | ||||
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | |||
1 | ΓΕΝΝΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
2 | ΓΚΟΓΚΟΥ ΦΑΝΗ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | |||
3 | ΔΕΛΙΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | |||
4 | ΚΑΖΑΜΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
5 | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | |||
6 | ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | |||
7 | ΜΠΟΥΤΣΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
8 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
9 | ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | |||
10 | ΠΙΤΣΟΥΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
11 | ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. | |||
12 | ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
13 | ΤΡΙΦΩΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ | |||
14 | ΦΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | |||
15 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΡΙΑΝΔΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
16 | ΨΑΡΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | |||
17 | ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
18 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. | |||
19 | ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΕΛΙΝΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. | |||
20 | ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΥΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
21 | ΚΙΖΙΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | |||
22 | ΜΑΓΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | |||
23 | ΤΑΣΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
24 | ΤΖΗΡΙΝΗ ΑΡΓΥΡΩ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | |||
25 | ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΙΟΛΗ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
26 | ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
27 | ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | |||
28 | ΚΑΤΣΙΩΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
29 | ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 | |||
30 | ΚΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 | |||
31 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
32 | ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. | |||
33 | ΠΑΝΤΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΑΣ ΠΑΟΚ | |||
GROUP B – ΚΕΝΤΡΟ/ΔΥΣΗ | ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9.30π.μ. | ||||
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | |||
1 | ΑΛΛΕΝ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | |||
2 | ΑΛΛΕΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | |||
3 | ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | |||
4 | ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | |||
5 | ΘΩΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | |||
6 | ΚΟΥΖΛΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | |||
7 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | |||
8 | ΠΑΠΑΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | |||
9 | ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | |||
10 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΣΟΦΙΑ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ | |||
11 | ΤΖΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | |||
12 | ΛΥΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
13 | ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | |||
14 | ΑΤΖΕΜΗ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
15 | ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
16 | ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΜΕΝΤ | |||
17 | ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
18 | ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | |||
19 | ΚΥΡΠΙΖΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
20 | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ | ΜΕΝΤ | |||
21 | ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | |||
22 | ΜΠΟΥΣΒΑΡΟΥ ΧΑΡΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
23 | ΟΥΜΕ ΙΩΑΝΝΑ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | |||
24 | ΣΟΦΙΑΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
25 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | |||
26 | ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | |||
27 | ΚΟΥΛΙΟΥ ΔΑΦΝΗ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | |||
28 | ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | |||
29 | ΚΑΠΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
30 | ΝΙΓΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ | |||
31 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | |||
32 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ |
Οι προπονήσεις θα γίνουν αυστηρά κεκλεισμένων των θυρών.
Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον υπεύθυνο του αναπτυξιακού κ. Γραμμενίδη Άρη 6944224413.