Οι σημερινοί αγώνες της ΕΚΑΣΘ είναι οι εξής:
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ KO’IΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Σιωζόπουλος, Βασιλείου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Κεχαγιά
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Σκαλιστής, Λιούτσιας
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κοέν, Κούλλιας
FINAL FOUR ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γραμματεία: Γαλάνη Π. Καλπακίδου, Βαρυτιμίδης
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Άντωγλου, Σαραφοπούλου, Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κούδας
19:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜ. ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
13:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
8:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ., ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΓΚΟΥTΣΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
15:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ 2 ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
11:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
17:00 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ Β.Α.Ο. 1 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
9:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ 1 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΑΒΙΔΑΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
15:15 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ 1 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Ηλιάσκος
9:15 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α.
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας
16:15 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 2 ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου
13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 2 ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΤΡΑΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
9:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν.
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
16:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ., ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
9:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΕΓΟΣ, ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΚΩΝΗΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης
12:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου
11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΜΕΛΙΔOΝΙΩΤΗ, ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
9:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΣΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ 2 ΔΟΥΒΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ :
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 2 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη
17:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 3 ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου