Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ:
18:45 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Σακαλής, Κούδας
21:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΑΣ ΠΕΡΑ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Ράμπαντι
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ:
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Μαρβάκη Ι., Βαρυτιμίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ΜΑΝΙΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Παπαγεωργίου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ:
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη
18:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκης, Ακριτίδης
15:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΤΣΟΚΟΛΗΣ
νέο Γραμματεία: Λιούτσιας, Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Σαλβερίδης
14:45 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
19:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Ρούζιος Π.
18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κούρφαλη
19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Ανανιάδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ I.C.B.S. 2009 ΤΣΑΜΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Γούτη
15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΖΑΝΕΒ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καραμπίνας
21:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ. ΓΚΕΚΑΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Αλεβιζάτος
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Τσακίρης
21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
13:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΜΠΑΊΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Καλπακίδου, Σαραφοπούλου
19:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
20:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κούδας, Σακαλής
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΓΚΟΥΜΑΣ Κ.
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Αδαμίδης, Παπαδόπουλος Μ.
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Κωστοπούλου
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Κατατριώτου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Χ#ιωάννου
17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΣΑΚΑΛΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κούλλιας
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Μανιός, Παραδείση
19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Κεχαγιά
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Κεχαγιάς
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΣΑΜΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης
13:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΟΡΝΑΡΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ:
8:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΚΑΡΝΑΒΑΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Μυσιρλή, Ιωαννίδης