Με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Β’ ανδρών. Αγωνιστική δράση και για την Γ’2 ανδρών. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα, Μιχαηλίδου Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι., Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Καλογιαννίδης, Παπαδόπουλος Κ. Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΤΖΙΜΑ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Μπεκιάρης, Ουσταμπασίδου Γυμνασίαρχος: ΤΖΑΡΙΔΗΣ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Χρήστου, Κούδας Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 1 | 51 | 50 | 1 |
2 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 2 | 75 | 73 | 2 |
3 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 3 | 66 | 63 | 3 |
4 | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 3 | 71 | 68 | 3 |
5 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 6 | 60 | 54 | 6 |
6 | ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΚΕΤΣ) | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 15 | 62 | 47 | 15 |
7 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 32 | 83 | 51 | 32 |
8 | ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -1 | 50 | 51 | -1 |
9 | Δ.Α.Σ.Ω. | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -2 | 73 | 75 | -2 |
10 | ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -3 | 68 | 71 | -3 |
11 | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -3 | 63 | 66 | -3 |
12 | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -6 | 54 | 60 | -6 |
13 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -15 | 47 | 62 | -15 |
14 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -32 | 51 | 83 | -32 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Κυλαζίδου, Μπουρνάς, Βασιλείου Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου, Κάτσης Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΖΑΧΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αδαμίδης, Αλεβιζάτος Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λεονταρά, Τσακίρης Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Δήμου Β., Αρμάου Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κουκουβίνου, Τσιρακίδου Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 1 | 69 | 68 | 1 |
2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 7 | 86 | 79 | 7 |
3 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 9 | 65 | 56 | 9 |
4 | ΑΕΕΤ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 10 | 59 | 49 | 10 |
5 | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 15 | 80 | 65 | 15 |
6 | ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 15 | 77 | 62 | 15 |
7 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 19 | 74 | 55 | 19 |
8 | ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -1 | 68 | 69 | -1 |
9 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -7 | 79 | 86 | -7 |
10 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -9 | 56 | 65 | -9 |
11 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -10 | 49 | 59 | -10 |
12 | ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -15 | 62 | 77 | -15 |
13 | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | H1 | -15 | 65 | 80 | -15 |
14 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | H1 | -19 | 55 | 74 | -19 |
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΕΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης, Σακαλής
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινόπουλος, Αντώγλου, Γιοβανούδα
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΡΑΓΙΑΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Χ#ιωάννου, Σκαλιστής