Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΘ.Αναλυτικά:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΚΕ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Διμπιτούζης, Ακριτίδης
Γυμνασίαρχος: ΜΥΡΙΔΗΣ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΙΜΑ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα, Κοσπανού
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΡΟΡΡΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Καπούλα, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ~ ΑΚΕΤΣ ΣΑΚΑΛΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Μίγγας, Κεχαγιάς, Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Παναγιωτίδου, Συμεωνίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: Γούτη, Γρούτα, Κούδας
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΒΟΡΔΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Κωστοπούλου, Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΗΤΣΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Δρακοπούλου, Λιούτσιας
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ | 46 | 23 | 23 | 0 | 12-0 | 11-0 | 3-0 | N23 | 1712 | 1293 | 419 | |
2 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ | 43 | 23 | 20 | 3 | 11-1 | 9-2 | 3-0 | N3 | 21 | 1569 | 1203 | 366 |
3 | ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ | 43 | 23 | 20 | 3 | 10-1 | 10-2 | 2-1 | N2 | 1573 | 1328 | 245 | |
4 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 37 | 23 | 14 | 9 | 8-3 | 6-6 | 0-3 | H3 | 9 | 1456 | 1340 | 116 |
5 | ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 37 | 23 | 14 | 9 | 8-4 | 6-5 | 1-2 | H1 | 1576 | 1429 | 147 | |
6 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ | 36 | 23 | 13 | 10 | 9-3 | 4-7 | 2-1 | N1 | 1449 | 1511 | -62 | |
7 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ | 35 | 23 | 12 | 11 | 6-5 | 6-6 | 3-0 | N3 | 1536 | 1592 | -56 | |
8 | ΑΚΕΤΣ | 34 | 23 | 11 | 12 | 7-5 | 4-7 | 2-1 | N1 | 1347 | 1375 | -28 | |
9 | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 33 | 23 | 10 | 13 | 7-4 | 3-9 | 2-1 | H1 | 1369 | 1561 | -192 | |
10 | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ | 32 | 23 | 9 | 14 | 6-6 | 3-8 | 1-2 | H2 | 1556 | 1498 | 58 | |
11 | ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Α.Κ.Ε. | 29 | 23 | 6 | 17 | 3-8 | 3-9 | 0-3 | H3 | 1396 | 1567 | -171 | |
12 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 27 | 23 | 4 | 19 | 3-9 | 1-10 | 1-2 | N1 | 1262 | 1498 | -236 | |
13 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 27 | 23 | 4 | 19 | 2-9 | 2-10 | 1-2 | H1 | -9 | 1495 | 1663 | -168 |
14 | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ | 24 | 23 | 1 | 22 | 0-11 | 1-11 | 0-3 | H10 | 1178 | 1616 | -438 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Κούλλιας, Τσακίρης, Λεονταρά
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΄02 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε.
Γραμματεία: Χατζέλης, Τασιώνα, Παπαδόπουλος Μ.
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Πουλιώτη, Παλιογιάννη, Αλεβιζάτος
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:45 ΚΑΠΠΑ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Περαίας Γραμματεία: Βιοπούλου, Βουζούκου, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΖΕΦΥΡΟΣ | 46 | 23 | 23 | 0 | 12-0 | 11-0 | 3-0 | N23 | 1691 | 1270 | 421 | |
2 | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 39 | 23 | 16 | 7 | 9-3 | 7-4 | 3-0 | N3 | 1711 | 1511 | 200 | |
3 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 38 | 23 | 15 | 8 | 6-5 | 9-3 | 3-0 | N3 | 1571 | 1505 | 66 | |
4 | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ | 38 | 23 | 15 | 8 | 7-5 | 8-3 | 2-1 | N2 | -14 | 1601 | 1550 | 51 |
5 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | 37 | 23 | 14 | 9 | 7-5 | 7-4 | 1-2 | H2 | 1690 | 1519 | 171 | |
6 | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 37 | 23 | 14 | 9 | 8-3 | 6-6 | 2-1 | N2 | -15 | 1735 | 1751 | -16 |
7 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.Θ. | 35 | 23 | 12 | 11 | 5-6 | 7-5 | 1-2 | H2 | 1592 | 1604 | -12 | |
8 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 34 | 23 | 11 | 12 | 6-5 | 5-7 | 0-3 | H3 | 1514 | 1564 | -50 | |
9 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 33 | 23 | 10 | 13 | 4-7 | 6-6 | 2-1 | N1 | 1550 | 1569 | -19 | |
10 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 32 | 23 | 9 | 14 | 5-6 | 4-8 | 1-2 | H1 | 1 | 1632 | 1737 | -105 |
11 | ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ | 32 | 23 | 9 | 14 | 5-7 | 4-7 | 1-2 | N1 | 1537 | 1613 | -76 | |
12 | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ | 28 | 23 | 5 | 18 | 3-9 | 2-9 | 1-2 | H2 | 1474 | 1663 | -189 | |
13 | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ | 28 | 23 | 5 | 18 | 2-9 | 3-9 | 1-2 | H1 | -15 | 1377 | 1592 | -215 |
14 | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 26 | 23 | 3 | 20 | 2-10 | 1-10 | 0-3 | H12 | 1492 | 1719 | -227 |
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Καλογιαννίδης, Διμπιτούζης
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜ. ΜΠΑΊΟΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ., Στεργίου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κατρακυλίδου, Κοσπανού
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ., Μιχαηλίδου Γ.
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΒΟΥΛΩΝΗ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Τερζίδης, Δρακοπούλου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Τσιρακίδου, Παπαγεωργίου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Παραδείση, Σιωζόπουλος, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:45 25ο Δημ.Σχολ. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπουρνάς, Κουνενάκης
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΚΟΥΣΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή, Βαρυτιμίδης
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:00 ΦΟΙΝΙΚΑ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΡΑΓΙΑΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου, Σκαλιστής, Κεχαγιά
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Μπασλής, Δήμου, Αρμάου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ