Με την διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής συναχίζεται το πρωτάθλημα της Β’ ΕΚΑΣΘ ανδρών. Αγωνιστική δράση και για την Γ’1 και Γ΄2 ανδρών. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ., Μίγγας
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Νέδας, Γούτη, Σαράφης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
21:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ.
Γραμματεία: Καλπακίδου, Χρήστου, Παπαδόπουλος Κ.
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ Α.
Γραμματεία: Παραδείση, Μπουρνάς, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ.
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΑΚΕΤΣ ΤΖΙΜΑ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κωστοπούλου, Χ#ιωάννου
Γυμνασίαρχος: ΑΧΤΑΡΙΔΗΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ | 17 | 9 | 8 | 1 | 5-0 | 3-1 | 3-0 | N7 | 10 | 666 | 524 | 142 |
2 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 17 | 9 | 8 | 1 | 4-0 | 4-1 | 3-0 | N4 | 624 | 465 | 159 | |
3 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | 17 | 9 | 8 | 1 | 5-0 | 3-1 | 3-0 | N3 | -10 | 589 | 533 | 56 |
4 | Κ.Α.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 16 | 9 | 7 | 2 | 5-0 | 2-2 | 2-1 | N1 | 694 | 565 | 129 | |
5 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 15 | 9 | 6 | 3 | 4-0 | 2-3 | 3-0 | N4 | 12 | 614 | 553 | 61 |
6 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ | 15 | 9 | 6 | 3 | 3-1 | 3-2 | 2-1 | H1 | -12 | 661 | 598 | 63 |
7 | ΑΚΕΤΣ | 13 | 9 | 4 | 5 | 1-4 | 3-1 | 0-3 | H3 | 11 | 608 | 613 | -5 |
8 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 13 | 9 | 4 | 5 | 2-2 | 2-3 | 1-2 | H2 | -11 | 587 | 610 | -23 |
9 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 12 | 9 | 3 | 6 | 2-3 | 1-3 | 1-2 | N1 | 7 | 535 | 601 | -66 |
10 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ | 12 | 9 | 3 | 6 | 2-2 | 1-4 | 1-2 | N1 | -2 | 558 | 631 | -73 |
11 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ | 12 | 9 | 3 | 6 | 2-2 | 1-4 | 1-2 | H1 | -5 | 547 | 601 | -54 |
12 | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ | 10 | 9 | 1 | 8 | 1-4 | 0-4 | 1-2 | H1 | 12 | 480 | 611 | -131 |
13 | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ | 10 | 9 | 1 | 8 | 1-3 | 0-5 | 0-3 | H4 | 474 | 645 | -171 | |
14 | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 10 | 9 | 1 | 8 | 1-4 | 0-4 | 0-3 | H6 | -12 | 554 | 641 | -87 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΜΑΝΙΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Πουλιώτη, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κουκουβίνου, Μπέλλου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΖΑΧΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κατατριώτου, Δρακοπούλου, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Δήμου, Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης, Βιοπούλου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη, Κεχαγιά Θ.
Γραμματεία: ΤΣΟΥΛΗΣ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Παληογιάννη, Παπαδόπουλος Μ.
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 17 | 9 | 8 | 1 | 3-1 | 5-0 | 3-0 | N3 | 631 | 519 | 112 | |
2 | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 16 | 9 | 7 | 2 | 4-0 | 3-2 | 2-1 | N1 | 17 | 613 | 539 | 74 |
3 | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ | 16 | 9 | 7 | 2 | 3-2 | 4-0 | 3-0 | N6 | 7 | 676 | 564 | 112 |
4 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 16 | 9 | 7 | 2 | 3-2 | 4-0 | 2-1 | H1 | -24 | 599 | 560 | 39 |
5 | ΑΕΕΤ | 15 | 9 | 6 | 3 | 4-1 | 2-2 | 3-0 | N5 | 596 | 561 | 35 | |
6 | ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ | 14 | 9 | 5 | 4 | 3-1 | 2-3 | 1-2 | H1 | 621 | 545 | 76 | |
7 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 13 | 9 | 4 | 5 | 1-4 | 3-1 | 3-0 | N3 | 20 | 608 | 634 | -26 |
8 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 13 | 9 | 4 | 5 | 2-2 | 2-3 | 1-2 | H1 | 3 | 568 | 583 | -15 |
9 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | 13 | 9 | 4 | 5 | 2-3 | 2-2 | 1-2 | N1 | 2 | 588 | 651 | -63 |
10 | ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ | 13 | 9 | 4 | 5 | 3-2 | 1-3 | 1-2 | H2 | -25 | 570 | 546 | 24 |
11 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 12 | 9 | 3 | 6 | 2-2 | 1-4 | 1-2 | N1 | 563 | 586 | -23 | |
12 | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 12 | 9 | 3 | 6 | 2-3 | 1-3 | 0-3 | H4 | 585 | 656 | -71 | |
13 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.Θ. | 10 | 9 | 1 | 8 | 0-4 | 1-4 | 0-3 | H6 | 529 | 627 | -98 | |
14 | ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ | 9 | 9 | 0 | 9 | 0-4 | 0-5 | 0-3 | H9 | 495 | 671 | -176 |
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Μαρβάκης, Ζαφειριάδου
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΖΑΝΕΒ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Κόντος, Τσιουμλέκης
19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Μπέλλου, Κουκουβίνου, Τερζίδης
21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ηλιάσκος, Ουσταμπασίδου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Θ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
21:45 25 Δημ.Σχολ. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Γιαννοπούλου, Κάτσης
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Αρμάου, Δήμου
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Τσακίρης, Λεονταρά
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔ. ~ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Μανιός, Κούλλιας, Λιούτσιας
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΦΑΚΟ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, Χ#ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΟΣΜΑ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου, Σαραφοπούλου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Αντώγλου, Μαρβάκη Ι., Ακριτίδης
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΡΑΓΙΑΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Κούκουλα, Μούστος, Βασιλείου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου