Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 26 Οκτωβρίου
Α. Παπανδρέου 17.45 Περιστέρι-Λαύριο Συμεωνίδης-Μαγκλογιάννης-Ζαχαρής (Παλάτος)
Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-Προμηθέας Πάτρας Σχινάς-Τζαφλέρης-Μπίκας (Ελευθεριάδης)
Καλλιθέας Ρόδου 15.45 Κολοσσός Ρ.-ΠΑΟΚ Καρακατσούνης-Ψαριανός-Πιτσίλκας (Ξάνθος)
Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Νίκαιας-Λάρισα Πουρσανίδης Γ.-Πουρσανίδης Κ.-Ταρενίδης Στ. (Βιδάλης)
Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Μάνος-Παφίλης (Παπαδόπουλος Ν.)
ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Άρης Τσαρούχα-Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Ντάβαρης)
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Μ.Μερκούρη 16.15 Ρέθυμνο-ΑΕΚ Αναστόπουλος Π.-Ανδρικόπουλος-Ζακεστίδης (Μαγκανάς)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 26 Οκτωβρίου
Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Διαγόρας Δρ. Λόρτος-Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης (Καλότσης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Κόροιβος Καλδίρης-Γιακείμη-Τσολάκος (Κωστής)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Παγκράτι Θεοδωρόπουλος-Πολυχρόνης-Σπυρόπουλος (Γολεγού)
Τετάρτη 20 Νοεμβρίου
1ο ΚΓ Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ανατόλια
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Καρδίτσα
Μεσολογγίου 17.00 Χ. Τρικούπης-Αγρίνιο
Υμηττού 18.00 Αμύντας-Ελευθερούπολη
Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ολυμπιακός
Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών
Τετάρτη 30 Οκτωβρίου
Στ. Βενέτη 17.00 Διαγόρας Δρ.-Λάρισα Παναγιώτου-Μαλαμάς-Τσιμπούρης (Δούκας)
Τετάρτη 6 Νοεμβρίου
Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός Ρόδου
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Π. Βογιατής 17.00 Πανελευσινιακός-Αιγάλεω Σκαλτσής-Φασόλης-Κούλης Χαρ. (Παππάς)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Δούκας Πόντας-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Ορφανός Γ.)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Πανερυθραϊκός Τσώνος-Αργυρούδης-Ορφανός Εμ. (Τεφτίκης)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Μανδραϊκός Αποστολίδης-Παυλόπουλος-Γρίβα (Τζουβάρας)
Μεγάρων (Νέο) 17.00 Μεγαρίδα-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Αντωνιάδης-Τζίμης (Φαλούκας)
Αταλάντης 13.30 Λοκρός Αταλάντης-ΟΦΗ Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Παπαδόπουλος Χρ. (Χριστοδούλου)
Τετάρτη 20 Νοεμβρίου
Ν.Πεντέλης 19.15 Πεντέλη-Έσπερος –
Μελισσίων 18.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Εθνικός –
2ος Όμιλος
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ευκαρπία Καλογερόπουλος-Τσουμαχίδης-Δολγυρας (Μόρφη)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά Κοϊμτζόγλου-Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Δροσόπουλος)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Μαχητές Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης (Ιωακειμίδης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Στρατώνι Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης Ιωάν.-Γραικός (Πλεξίδας)
Μ.Τσίκινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΠΑΣ Γιάννινα Παπαγεωργίου-Ταρενίδης Κ.-Εκίζογλου (Σακελλαρίου)
Δ. Ζησίδης 17.00 Αίας Ευόσμου-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Ξέρας-Παζώλης-Κοντογιάννης (Τζιοπάνος Γ.)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Φάρσαλα Τζιοπάνος Ν.-Θεοδώρου-Σαρακενίδης (Μήτσιου)
Αλ.Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Κομοτηνή Δημάδης-Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Μπρίγκος)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 27/10
ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Τσάτσης-Κηπώσης (Αλετράς)
Γ&Ε Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΚΑΟ Κορίνθου Αναστασίου-Σκουλαρίκης (Πετρόπουλος)
ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕΝ Κηφισιάς Ρίζος-Ντάσης (Θεοδωρόπουλος)
ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ηλυσιακός ΑΟ Καμήτσος-Λεβεντάκος (Μακαρούνης)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Παναχαϊκή Καρακωνσταντόπουλος-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Στ.)
ΚΓ Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Ακράτα Ντάνος-Λαζαρίδης (Πίγκας)
Τετάρτη 13/11
Σοφία Μπεφόν 19.30 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟ Αχαγιά 82 –
2ος Όμιλος
Κυριακή 27/10
ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά Γεράνιος-Αυγερινός –
Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΣ Άρης Θήβας Σοφιανόπουλος-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)
ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα Μακρόπουλος-Μάρκου (Δεσάρτης)
ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Δελαγραμμάτικας-Τεφτίκης (Ζώης)
ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Χαϊνά (Μπουρνάς)
Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΚ Χαλκίδας Κρεσταινίτης-Παπαδημητρόπουλος (Σταματόπουλος)
ΚΓ Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΝΣ Μίλων Κώτσου-Κανελλόπουλος (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Κυριακή 27/10
ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Καρακώστας-Γιατρόπουλος (Γκουντέλιας)
ΕΑΚ Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης Παγώνης-Γεωργούλης (Αγορογιάννης)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ζιώγας-Ασημακάκη (Τσιγγέλης)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρα-ς-Νίκη Βόλου Κάνης-Αθανασίου (Πουλής)
ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας Τοπαλίδης-Γρηγοριάδης Λ. (Κουσαϊτης)
ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετοί Βέροιας Αγραφιώτης Γρ.-Κωνσταντινέλλης (Τέγα)
4ος Όμιλος
Κυριακή 27/10
Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Μακεδονικός Μελανίδης Μ.-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης (Τοζακίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ντούρας-Λαζαρίδης (Δραγκίογλου)
Αγ. Παύλος Χαλκιδικής 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-Λεύκιππος Ξάνθης Σελεβός-Τσάνταλη (Μανιός)
ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-ΔΕΚΑ Παπαθανασίου-Κώνης (Δέλλας)
ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Καντερές-Αγραφιώτης Β.-Κασαπίδης
Α1 Γυναικών
Σάββατο 26 Οκτωβρίου
Βοηθ. ΣΕΦ 15.00 Ολυμπιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μηλαπίδης-Γαρινη-Λαζόγκα (Άκελ)
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΚΑΟ Μελισσίων Παπανικολάου Γ.-Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Κασιούμης)
Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Ελευθερία Μοσχάτου Μπούκας-Χρηστίδης Π.-Χρηστίδης Ηλ. (Σταύρου)
Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Λογοθέτης-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)
Σπόρτιγκ 14.30 Σπόρτιγκ-Παναθηναϊκός Τσολάκος-Σπυρόπουλος-Σιδέρης (Λιμνιάτης)
ΕΑΚ Χανίων 12.00 ΟΑ Χανίων-ΠΑΟΚ Τσαχάκης-Ραχιώτης-Ορφανός Ιορδ. (Πετράκης)
Α2 Γυναικών
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραμπιτσάκος-Λάμπος (Σκούφαλος)
Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Αγ. Παρασκευή Ναστούλης-Αντωνέλλου (Παπαδόπουλος Κ.)
Βοηθ. ΣΕΦ (αιθ.6) 13.00 Πανιώνιος-Φοίνικας Πειραιά Ραπτογιάννης-Σπυριδάκης (Ευστρατίου)
Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Εύνικος Αναστασόπουλος-Ανδρεόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)
Ηλιούπολης Α’ 12.00 Ηλιούπολη-Πρωτέας Βούλας Καλογεράκης-Γαραντζιώτης (Σαμαρτζή)
2ος Όμιλος
ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Τζεκάκης (Ανδρίτσος)
Πυλαίας 14.00 Πυλαία-Ασπίς Ξάνθης Λυγούρας-Κουφούδης (Λαδόπουλος)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Δικταπανίδης-Δημακόπουλος (Παπαπέτρου Λ.)
Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Παναθλητικός Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Φωτιάδης)
Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πανόραμα Παπαδόπουλος Κ.-Ντόντης (Πολυχρονίδης)
Ν.Ρυσίου 13.30 Αναγέννηση ΝΡ-Πανσερραϊκός Γιαννούλης Στ.-Μπουγλος Ιωάν. (Βαφείδης)