Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΘ:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ΒΟΡΔΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου, Βασιλείου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Παραδείση, Παπαγεωργίου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Σακαλής, Ζαφειριάδου
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΣΑΡΙΣΑ ΜΑΚΕΔ. Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Στεφανίδου, Κόντος
19:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Π.Ο.Ξ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛ. ΖΑΝΕΒ, ΓΑΡΔΑΝΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αντώγλου, Ουσταμπασίδου, Παπαδόπουλος Κ.
19:30 25 Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κοέν, Διμπιτούζης, Δαγδηλέλη
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ :
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ., Ουσταμπασίδου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΟΓΑΣ Δ.
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΚΕΤΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΟΓΑΣ Δ.
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΙΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουλά, Βουδούρης
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΙΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Παπαδόπουλος Μ.
16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Παληογιάννη, Μούστος
17:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, Χ#ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Σμίλκου, Κεχαγιάς
17:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΩΤΙΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Κούλλιας
12:00 ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΔΡΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Μίγγας
18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΑΛΕΓΚΑΣ, ΚΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης
19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΕΤΣΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Γρούτα
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΓΚΟΓΚΑΚΟΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σαραφοπούλου
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης, Γούτη
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΜΠΑΊΟΣ, , ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Μιχαηλίδου Γ.
14:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Σακαλής
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΓΚΟΒΡΑΝΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Χατζέλης
16:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΠΙΚΗΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΜΠΙΚΗΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
18:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ, ΠΙΣΜΙΧΟΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Κούδας
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΠΙΣΜΙΧΟΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Κουνενάκης
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Κουκουβίνου
15:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσακίρης, Λεονταρά
15:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ταχματζίδης, Δρακοπούλου
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ
Γραμματεία: Βουλώνη, Τασιώνα
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Προεστού, Μπέλλου
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Μωραίτου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου