Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας Πάτρας-ΑΕ Χολαργού (Ρόδος) Μπήτης-Αναστόπουλος Αντ.-Παγώνης (Πίγκας)
Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Ιωνικός Νίκαιας Μάνος-Διαμαντής-Σταματόπουλος (Σιμητόπουλος)
Νεάπολης Λάρισας 15.45 Λάρισα-Ηρακλής Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης (Βαρνάς)
Σ.Μπεφόν 15.45 Πανιώνιος-Ρέθυμνο Πουρσανίδης Γ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Ντίνος)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι Τσαρούχα-Καλδίρης-Μαλαμάς (Ορφανός Γ.)
ΠΑΟΚ 17.45 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Καλογερόπουλος Λ. (Γκούμας)
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Λαυρίου 17.45 ΓΣ Κύμης (Λαύριο)-Ήφαιστος Λήμνου Καρακατσούνης-Παναγιώτου-Θεονάς (Παλάτος)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ψυχικό Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ.-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Ν.)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τρίτων Παφίλης-Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ. (Μπέστιας)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Φίλιππος Βέροιας Νάστος-Φάκαρος-Δόλγυρας (Ελευθεριάδης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης (Κωστής)
Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Παγκράτι Παντελίδης-Ρίζος-Χριστινάκης (Θεοδοσόπουλος)
Τετάρτη 6 Νοεμβρίου
Καρδίτσας (Νέο) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δαφνίου –
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Χαρίλαος Τρικούπης-
Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολης-Οίαξ Ναυπλίου-
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Λοκρός Αταλάντης Τσακαλογιάννης-Τσιμπούρης-Μαρινάκης (Τηγάνης)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Πεντέλη Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης (Λιμνιάτης)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου Σκούτας-Γιακείμη-Ορφανός Ιορδ. (Ντάβαρης)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας Μπίκας-Τσάτσης-Κοτσώνης (Γολεγού)
Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων Στρέμπας-Τεφτίκης-Ασλανίδης (Ηπιώτης)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΟΦΗ Καρπάνος-Λογοθέτης-Χουγιάζος (Ζερδεβάς)
Τετάρτη 6 Νοεμβρίου
Εσπέρου 19.30 Έσπερος-Πανελευσινιακός –
Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Μαρούσι –
2ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Καβάλα Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Παπαγερίδης (Ελευθεριάδης Παν.)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Έσπερος Λαμίας Ντούρας-Δημάδης-Ζαχαριάδης (Σακελλαρίου)
Πεύκων 17.00 Μαχητές-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Παραλυκίδης)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Δόξα Λευκάδας Τζιοπάνος Ν.-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)
Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γρ. (Τσιγκέλης)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-ΧΑΝΘ Τσιαπλής-Παπανικολάου-Ντόγκας (Θωμόπουλος)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Τσουμαχίδης-Καρακώστας-Χατζημπαλίδης (Αρναούτογλου)
Φαρσάλων 15.00 Φάρσαλα-Κομοτηνή Πιτσίλκας-Κοντογιάννης-Παζώλης (Τσιργούλας)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κορωπί Μαντήλας-Κουτσοδήμος (Κοκορδάτος)
Ν.Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιόνη Χατζημάρκος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)
Κορίνθου 13.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Νέο Ληξούρι Χριστοδουλάκης-Ζιώγας (Ελένης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρουδιάς-Παπαδημητρόπουλος (Κουλούρης)
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο Πολυχρόνης-Μαρτινάκος (Μπουρνάς)
Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή Ελ Ανύ-Λάμπος (Μάρκου)
Σάββατο 16 Νοεμβρίου
Κάτω Αχαγιάς 19.30 Αχαγιά 82-Άρης Νίκαιας –
2ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Κροίσος Πέρσης 13.30 Μίλων-Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Αντωνίου Γ. (Ζώης)
Ν.Περκιζας 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ένωση Ιλίου Ντάσης-Ξηροκώστας (Χριστινάκης)
Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Φασόλης-Σιδέρης (Σταμάτης Φ.)
Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας Ορφανός Εμμ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαδόπουλος Κ.)
Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Κούλης Χαρ. (Ευστρατίου)
Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Σκούφαλος)
Αυλίδας 17.00 Αίαντα Αυλίδας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ολυμπιακός Βόλου Φουτζήλας-Γραικός (Μελανίδης)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Φακίτσας-Γεωργούλης (Χλωρός)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΣΚ Ιωάννινα Σιταρίδης-Τσάνταλη (Καλότσης)
Ιωαννίνων (Νέο) 14.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φαίακας Κέρκυρας Διαμαντής Ν.-Βίννης (Καραδήμας)
Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων Ξέρας-Μαραμής (Μόρφη)
Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βόντζας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Δέλλας)
Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Λαδάς (Δραγκίογλου)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Μπούγλος Π.-Τσάλλας (Τζιοπάνος)
Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Τοζακίδης)
Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξ.-Μαντουλίδης Λυγούρας-Κουφούδης (Σαλικίδης)
Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΔΕΚΑ Σαρακενίδης-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)
Α1 Γυναικών
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
Μ. Λιούγκας 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κώτσου-Ασημακάκη-Ροδίτης (Σταύρου)
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 14.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα Αλ.-Μαρίγλη (Τζουβάρας)
Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Εσπερίδες Καλλιθέας Αποστολίδης-Φραγκούλη-Τηγάνης (Άκελ)
Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Λευκάδας Καρακάσης-Καμήτσος-Μακρόπουλος (Τεφτίκης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Σπόρτιγκ Μπούκας-Σπυρόπουλος-Γαρινή (Μουζάκης Στ.)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΟΑ Χανίων Δαρλαμήτσος-Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Δούκας)
Α2 Γυναικών
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αιγέας Χίου Τσίγκου-Πετράκης Γ. (Παπαγιαννόπουλος)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αετός Καλλιθέας Γιαννακόπουλος-Ιορδανίδης (Φαλούκας)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Πανιώνιος Λαζόγκα-Παπαγεωργίου (Κώτσης)
Π. Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-Αθηναϊκός Πετράκης Ιωάν.-Πλατέλλα (Αλέτρας)
Ηλιούπολης Α’ 12.00 Ηλιούπολη-ΑΟ Άργους Δαναοί Καραμπιτσάκος-Βαλούρδος (Σαμαρτζή)
2ος Όμιλος
Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Γιατρόπουλος-Δημουλάς (Γιαβρής)
Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Πυλαία Κώννης-Αγραφιώτης Βας. (Μηλιαράς)
Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης 2001-Πιερικός Αρχέλαος Κουκουλεκίδης-Ηλιόπουλος (Σαλικίδης)
Νεάπολης Λάρ. 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Ηρακλής Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος Ιωάν. (Σταμάτης Γ.)
Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Άρης Θρασυβουλίδης-Δικταπανίδης (Καυχίτσας)
Ν. Ρυσίου 13.30 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πανόραμα Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας (Αστρεινίδης)