Α’ Φάση – Σωματεία Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών ———-
1η Αγωνιστική – Τετάρτη 18/09/2019
1ος ΟΜΙΛΟΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
- ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
- ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
- ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
- ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
- ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
- ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
- ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
- ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
- ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
- ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
——– Α’ Φάση – Σωματεία Α2 & Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών ——-
Α’ Φάση – 2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
- Νικητής Α15 – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
- Νικητής Α7 – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
- Νικητής Α2 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
- Νικητής Α6 – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
- Νικητής Α3 – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
- Νικητής Α12 – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
- Νικητής Α4 – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
- Νικητής Α10 – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
- Νικητής Α1 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
- Νικητής Α11 – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
- Νικητής Α5 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
- Νικητής Α16 – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- Νικητής Α9 – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Νικητής Α14 – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
- Νικητής Α13 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
- Νικητής Α8 – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Α’ Φάση – 3η Αγωνιστική – Τετάρτη 25/09/2019
- Νικητής Α31 – Νικητής Α19
- Νικητής Α17 – Νικητής Α22
- Νικητής Α23 – Νικητής Α30
- Νικητής Α26 – Νικητής Α25
- Νικητής Α27 – Νικητής Α28
- Νικητής Α21 – Νικητής Α24
- Νικητής Α20 – Νικητής Α32
- Νικητής Α29 – Νικητής Α18
— Β’ Φάση – Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Α’ Φάσης —-
B’ Φάση – 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019
- ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 – ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 – [άγνωστη]
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
- ΑΡΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α36
B’ Φάση – 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α45
B’ Φάση – 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α49
———— Γ’ Φάση – Προημιτελικοί Αγώνες —————————
—- Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Β’ Φάσης ——–
Κυριακή 10/11/2019
- ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 – ΠΑΟΚ
- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
- ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
- ΑΕΚ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α53
—————–
Δ’ Φάση – Ημιτελικοί Αγώνες
———————–
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/2020
- –
- –
————-
Ε’ Φάση – Τελικός – Κυριακή 16/02/2020
—————-
- –