Τα παιχνίδια της Β΄ ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Γούτη, Γρούτα, Σαμαρά
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Καραμπουρνιώτη Αρ., Κουκουτζέλης
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου, Συμεωνίδης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Χουϊδης, Τόλιου
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Διαμαντοπούλου Αθ., Διαμαντόπουλος
21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τατσίδης, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής, Γιοβανούδα
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Σκαλιστής, Λεονταρά
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Κωστοπούλου, Βουλώνη
21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Αλ., Ζηδιανάκης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Δήμας, Κάτσης
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β.
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Τσακαλάκης , Άντωγλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Τόλιου, Γιουβαλίδου
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Μανούσος, Κόνιαλη
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Τζήκα
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΛΟΛΙ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζης , Κωστανάκη
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΕΟΝΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Καλαγιαννίδης, Μπουρνάς, Ανδρούτσος
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος, Ακριτίδου
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Αγ., Σακάρογλου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Βουδούρης, Λαζόγλου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΦΙΛΛΙΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν.
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΑΓΗ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Χρηστίδης, Τεληγιαννίδου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Χατζέλης, Κόντος
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Κουρτέλη, Τότσικα, Κοκκινά
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Σωτηριάδου, Κουκουβίνου
20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Καραγεωργόπουλος
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ MIKΤΗ ΕΚΑΣΘ ΤΣΑΠΟΓΑ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: