“Δυο στα δυο” για την OLD School

1206

Δυο στα δυο για την Old School στην έδρα της Νέμεσις με σκορ 50-81 έπειτα από εξαιρετική εμφάνιση και ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο. Μπήκαμε δυνατά και με όπλο την καλή άμυνα και το καλό transition στην επίθεση επιβαλαμε πλήρως τον ρυθμό μας.

Το παιχνίδι ξεκαθάρισε από το πρώτο κιόλας δεκάλεπτο όπου το σκορ ήταν 8-25. Δόθηκε χρόνος συμμετοχής σε όλα τα παιδιά. Συγχαρητήρια σε όλους. Καλή συνέχεια και στην ομάδα της Νέμεσις με υγεία σε όλο το πρωτάθλημα.

Δεκάλεπτα: 8-25, 19-45, 32-61, 50-81

Νέμεσις (Ρούσσης): Σταματάκης 5, Παπαγιαννόπουλος, Παράσχου 20(4), Λασκαρίδης 3, Γκόγκας 1, Αργυριάδης 6, Σερβιτάς 7(2), Καλφέλης 4(1), Κοτζιάς 4(1).

OLD SCHOOL (Μαυρουδής Λ.): Χειρίδης 6, Τσολακίδης 2, Ιωσηφίδης, Μποζίνης 2, Τοπριτσίκας 9(2), Καλπίδης 6, ΕΜμμανουηλάκης 21(3), Σάκκας 14(1), Νανάκος 7, Κονδύλης 14, Μαυρουδής Σ.