Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 1ου και του 2ου ομίλου της Β’ ΕΚΑΣΘ. Αναλυτικά:
Α’ Όμιλος:
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Δημόκριτος 76-61
Εκπ. Φρυγανιώτη-Αμπελόκηποι Μενεμένης 59-46
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αστέρας Σίνδου 56-47
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-Ασβεστοχώρι 53-39
Ελπίς Αμπελοκήπων-Ε.Κ. Σταυρούπολης 61-58
Νίκη Νεοχωρούδας-Δόξα Ελπίδας Ευόσμου Αναβλήθηκε*
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΔΑΣΩ 56-70
* Στο κλειστό της Καλλιθέας δεν λειτουργεί ο ηλεκτρονικός πίνακας, καθώς επίσης και τα χρονόμετρα των 24 δευτερολέπτων.
Ελπίς Αμπελοκήπων 61
Ε.Κ. Σταυρούπολης 58
Δεκάλεπτα: 25-13, 36-30, 51-48, 61-58. Διαιτητές: Μουτζούρης, Πράττος.
Ελπίς Αμπελοκήπων (Μαλτέζος): Σαλαμπασίδης, Ιωαννίδης, Νίκας 8, Τικτόπουλος 5, Ξενόπουλος, Πολύχρους, Βασιλόπουλος Β. 2, Γεωργίου 12(1), Γιαννάκος 3(1), Καπασακάλης, Αβανίδης 17(2), Επιτρόπου 14(1).
Ε.Κ Σταυρούπολης (Ντολόπουλος): Δουλγερίδης 2, Φωτιάδης, Αποστόλου 11, Χεμπεκίδης 2, Παπαδόπουλος 6, Γεωργίου Β. 3(1), Χουμκοσλής 13(3), Στόλης 3, Ατματζίδης 2, Κανλής 16, Δημητριάδης, Λίλα.
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 53
Ασβεστοχώρι 39
Δεκάλεπτα: 18-11, 31-18, 37-32, 53-39. Διαιτητές: Τζιβελεκίδου, Μπίκης.
Μέγας Αλέξ. Καλοχωρίου (Δημητρόπουλος): Τουρουτουτούδης, Τιγκλιανίδης 20, Χριστοδουλίδης 6, Ριζόπουλος 1, Χατζηγιαννίδης 10(1), Τσαλαγεώργος 1, Χατζόπουλος 9(1), Πασχούδης 2, Πασχαλίδης, Χαιριστανίδης 4.
Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Σταυρίδης, Γρανδής, Κυπραίος 7(1), Κουκουρέλης 10(2), Ρέμπελος 7(1), Σαχταρίδης 6, Κανόπουλος 4, Μάου, Χασεκίδης 5(1), Τάνης.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 56
Αστέρας Σίνδου 47
Δεκάλεπτα: 16-15, 30-29, 40-35, 56-47. Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Τοκμακίδης.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Χατζόπουλος): Φωτακίδης, Κουρουτζίδης 6, Σωτηράκογλου 4, Ηλιάδης 8(2), Σαλανίδης 6, Τσιτσινάκης, Μπάγκι 15(1), Προδρομίδης 7, Κουργιαννίδης 2, Χριστάνης, Πετρίδης 8, Αναγνωστίδης.
Αστέρας Σίνδου (Κουλαξής): Καραδήμος, Λαΐδης 11, Τολιόπουλος 10, Βαϊράμης, Ρούζιος Ε., Ρούζιος Π. 5, Αναγνώστου 8, Αντωνιάδης 4, Αντώνης, Ρωμαΐδης 4, Τσορακλίδης 2, Παπαϊωάννου 2.
Εκπ. Φρυγανιώτη 59
Αμπελόκηποι Μενεμένης 46
Δεκάλεπτα: 12-14, 24-18, 38-33, 59-46. Διαιτητές: Κατσιάνης, Καμηλάρης.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Χατζηκυριακίδης-Χαλκιάς): Γιαννόπουλος, Παυλογιάννης, Τσούκας 8, Ξουρίδας 5, Κιζιρίδης 11(2), Αργυρόπουλος 8, Λάτσιος 7(2), Ντόμαλης, Ντάκης, Καραγεβρέκης 19, Αντωνίου 1.
Αμπελόκηποι (Θώμα): Πιλά, Αλεξιάδης 2, Καδηγιαννάκης 2, Γκίτνου 6(2), Εμμανουηλίδης, Ονταμπάσογλου 12, Κομνηνός 6, Μπλαβάκης 9, Κατσαμπούκας 5, Στιφούλης 4.
Κεραυνός Αγ. Παύλου 76
Δημόκριτος 61
Δεκάλεπτα: 16-12, 35-29, 54-37, 76-61. Διαιτητές: Πολυχρονιάδης, Ιγνατίου.
Κεραυνός Αγ. Παύλου (Αποστόλου): Κοτταράς, Καραμπέρης 2, Αναστασιάδης Β., Αγγελόπουλος 21(1), Καλτσούνης 1, Σιμητόπουλος 8(1), Παπασωτηρίου 13(1), Αρναούτογλου 5, Μακρής, Ιωσηφίδης 13, Σαββίδης 6, Κυριαζόπουλος 7(1).
Δημόκριτος (Τσακίρης): Βλέτσης 2, Οξούζης 5, Μαρκόπουλος 3(1), Ατματζίδης 4, Συμεωνίδης, Καλπακίδης, Παναγιωτίδης, Μπανιάς 7, Ζαταγιάς 9, Τασόπουλος 13(3), Καζαντζίδης 9, Αλεξανδρίδης 10.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου 56
ΔΑΣΩ 70
Δεκάλεπτα: 20-19, 32-34, 45-51, 56-70. Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Κουφούδης.
Κεραυνός Ωραιοκ. (Γκούμας): Κουδουμάς, Φωτιάδης 5, Χουλιάρας 6, Χονδρογεώργης, Τζιαμπίρης, Κανλής 8, Καρράς 7, Καραγιαννίδης 6, Γιανούσης , Γογοδόνης 19, Βαφειάς 5(1), Κατεμλιάδης.
ΔΑΣΩ (Γουναρίδης): Ναλμπάντης 20(2), Τουλούμης, Μπακιρτζίδης 2, Μποσταντζίδης 5(1), Πεγιάς 6, Καραγιαννίδης 12, Ζαχαριόγλου 13, Ιορδανίδης, Κουτσοκώστας, Ευτυχίδης, Ελευθεριάδης, Χατζηκωνσταντίνου 12.
Επόμενη αγωνιστική (11/10):
Δημόκριτος-Εκπ. Φρυγανιώτη
Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Αστέρας Σίνδου-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
Ασβεστοχώρι-Ελπίς Αμπελοκήπων
Ε.Κ. Σταυρούπολης-Νίκη Νεοχωρούδας
Δόξα Ελπίδας Ευόσμου-ΔΑΣΩ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Κεραυνός Αγ. Παύλου
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | N2 | 47 | 159 | 112 | 47 |
2 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ | 4 | 2 | 2 | 0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | N2 | 12 | 122 | 110 | 12 |
3 | ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΚΕΤΣ) | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | 12 | 120 | 108 | 12 |
4 | ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | N1 | 2 | 111 | 109 | 2 |
5 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | -3 | 107 | 110 | -3 |
6 | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | N1 | 7 | 113 | 106 | 7 |
7 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | N1 | -1 | 100 | 101 | -1 |
8 | Δ.Α.Σ.Ω. | 3 | 2 | 1 | 1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | N1 | 12 | 143 | 131 | 12 |
9 | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | -12 | 132 | 144 | -12 |
10 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | N1 | 1 | 51 | 50 | 1 |
11 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | N1 | 2 | 75 | 73 | 2 |
12 | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -17 | 102 | 119 | -17 |
13 | ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -17 | 124 | 141 | -17 |
14 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -45 | 97 | 142 | -45 |
Β’ Όμιλος:
Αναγέννηση Φαλήρου-Μ. Μπότσαρης 56-64
ΜΑΣ Αετός-Αριστοτέλειο Κολ. 74-59
ΑΕΝ Κρήνης-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 54-56
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΟ Αρετσούς 74-56
ΑΟ Μαλακοπής-Προποντίδα 48-64
Πανόραμα-Βεργίνα 68-53
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΕΕ Τούμπας 65-53
ΜΑΣ Αετός 74
Αριστοτέλειο Κολ. 59
Δεκάλεπτα: 14-16, 33-27, 50-38, 74-59. Διαιτητές: Πετανίδου Γ., Τσούλης.
ΑΕΤΟΣ (Καραμανλής): Αμπατζίδης 15(1), Καβαργύρης 5(1), Χοροζίδης 12, Κουτσόβουλος 5(1), Κεσίσογλου 7(1), Τσάκος 10(2), Χαριζάνης 20(3), Μπουίντας, Περδίκας.
Αριστοτέλειο Κολ. (Μελετιάδης): Παπαγεωργίου 4, Κλεισιάρης 7(1), Πισσανίδης 10(1), Μπατής 20(3), Βουτσάς Π. 4, Πούνιος 5(1), Μουσάλαμ 2, Τοπαλίδης, Βλαχάκης 7.
Αναγέννηση Φαλήρου 56
Μ. Μπότσαρης 64
Δεκάλεπτα: 15-19, 27-24, 43-43, 56-64. Διαιτητές: Δαμίγος, Μαλτέσιος Ν.
Αναγέννηση Φαλήρου (Κουτσογεωργάκης): Ζέρας, Ρεμουντάκης, Ρατόπουλος, Καραθανάσης 8(1), Γογγάκης 7(1), Ιωακειμίδης 10, Ζέγας 8, Ντερβίσι 15(1), Κούρος, Ασσόκι 8.
Μάρκος Μπότσαρης (Κανάβης): Παπασιώπης 5, Πρωτούλης 16(1), Αναγνωστάκης 17(2), Γεωργίου, Κακαλιάς, Τούπος, Χειλάκος 10(1), Αποστόλου, Παπαϊωάννου 1, Γιάντσης 15.
* Το ηλεκτρονικό ρολόι δεν λειτουργούσε και ο αγώνας πραγματοποιήθκε με ρολόι χειρός.
ΑΕΝ Κρήνης 54
Ποσειδώνας Μηχανιώνας 56
Δεκάλεπτα: 14-7, 30-26, 46-45, 54-56. Διαιτητές: Φουντζήλας, Γκέκας.
ΑΕΝ Κρήνης (Ζελενίτσας): Βασιλειάδης 3, Κοσμάς, Παπαδόπουλος Ν. 5, Φραντζής, Μυλωνάκης 2, Μανιάτης 9(1), Καραχάλιος 11, Παππάς 4, Κούτος 12, Κυριζόπουλος 5, Παρίσης 3(1).
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Τραχανάς): Κεμαλίδης, Μανιάτης, Καραμανλής 8, Μόσχος 2, Αγλαμίσης Τ. 21(3), Αγλαμίσης Θ. 9, Μπάφας 8, Καρούλης, Μαρωνίδης, Χατζόπουλος, Γκουγκούσης 4, Αναγνωστίδης 2.
Πανόραμα 68
Βεργίνα 53
Δεκάλεπτα: 12-15, 27-25, 46-40, 68-53. Διαιτητές: Θεοδώρου, Στούμπος.
Πανόραμα (Βλόστος): Περατινός Γ. 3, Μεϊντάνης, Σπανός 8(1), Κουτσομήτρος 12, Λαζάρου 17(2), Παπανδρέου 9(1), Γραμμένος, Μπαγκντασαριάν 10, Κιρίδης 8, Πίντζας, Κρίτσας, Καμινιώτης 2.
Βεργίνα (Παπαβασιλείου): Κερεμλόγλου 8, Φρουζάκης 10, Κελεσίδης 5(1), Σπανός 10(2), Καλλιδόπουλος, Γουγουλάκης 6, Σελεμίδης 6(1), Κονιάκης, Συκάς 5, Παπαγεωργίου 2, Αβούρης.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 65
ΑΕΕ Τούμπας 53
Δεκάλεπτα: 24-12, 40-25, 49-38, 65-53. Διαιτητές: Μοσχοτόγλου, Παπαθανασίου.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Καρδομάτης-Καραμούδας): Ουρκέρογλου 8(1), Θεοδώρου 15(3), Μυτιληναίος Β. 6, Κεραμιδάς, Μυτιληναίος Α., Λάκος, Μουτσέλης 19, Τσολακίδης 2, Ουγουρλόγλου 9, Κούτλης 4.
ΑΕΕΤ (Ατακτίδης): Τσιτσικώστας 4(1), Μελισσώβας, Χοϊδάς 11(1), Χαριστός 4, Τάσσος 7, Νυφαντής 2, Φλώρος 4, Γουβιάς, Καλαμάρας 13, Σταμολάμπρος, Μαρβάκης 8(2).
ΑΟ Μαλακοπής 48
Προποντίδα 64
Δεκάλεπτα: 16-16, 21-31, 37-45, 48-64. Διαιτητές: Ζάχος, Πετανίδου Α.
ΑΟ Μαλακοπή Πυλαίας (Λίβανος): Θεοδωρίδης 2, Χατζηπουργάνης, Γκανάτσας, Φορίδης 12, Πρωτογερόπουλος, Λαμπρίδης 10, Παπαζαρίας 6, Μοσχόπουλος, Βέρρας 2, Σαντής 16(1).
Προποντίδα (Κοσμάς): Αλεξιάδης 13, Μπάκας 5(1), Ρικούδης 11, Τζιμοράγκας 8(1), Ευλαμπίδης, Ιορδανίδης 13, Ζωγράφος 7(1), Διαμαντής 7, Τζινόπουλος.
Αχιλλέας Τριανδρίας 74
ΑΟ Αρετσούς 56
Δεκάλεπτα: 17-17, 31-31, 58-46, 74-56. Διαιτητές: Μαραθιώτης, Παπαδοπούλου Χρ.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Ζεϊμπέκης, Καραδίμος 2, Δαλέσης 2, Τζιοβάρας 5, Θολιώτης 15, Νικολαΐδης 8, Χατζόπουλος 7(1), Λέντης 15(3), Φωτιάδης 20(1), Χασάπης, Κοσμάς.
ΑΟ Αρετσούς (Πετρόπουλος): Μουστάκης 12(1), Παπαδόπουλος, Αρνίδης 4(1), Μπάκας 3, Βαρδουνιώτης Δ. 1, Αγραφιώτης 13(1), Τσάφαρης 21, Καζαντζίδης 2.
Επόμενη αγωνιστική (11/10):
Μ. Μπότσαρης-ΜΑΣ Αετός
Αριστοτέλειο Κολ.-ΑΕΝ Κρήνης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αχιλλέας Τριανδρίας
ΑΟ Αρετσούς-ΑΟ Μαλακοπής
Προποντίδα-Πανόραμα
Βεργίνα-ΑΕΕ Τούμπας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Αναγέννηση Φαλήρου
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | N2 | 21 | 130 | 109 | 21 |
2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | N2 | 25 | 160 | 135 | 25 |
3 | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ | 4 | 2 | 2 | 0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | N2 | 27 | 145 | 118 | 27 |
4 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | N1 | 9 | 143 | 134 | 9 |
5 | ΑΕΕΤ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | -2 | 112 | 114 | -2 |
6 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | N1 | -4 | 129 | 133 | -4 |
7 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | N1 | 5 | 117 | 112 | 5 |
8 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | -6 | 124 | 130 | -6 |
9 | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | H1 | -15 | 117 | 132 | -15 |
10 | ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ | 3 | 2 | 1 | 1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | H1 | -3 | 133 | 136 | -3 |
11 | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | N1 | -7 | 129 | 136 | -7 |
12 | ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -16 | 121 | 137 | -16 |
13 | ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -17 | 116 | 133 | -17 |
14 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 | H2 | -17 | 112 | 129 | -17 |