Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής της Α2 κατηγορίας γυναικών(όμιλος Βορρά).
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 47
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 59
Δεκάλεπτα: 11-9, 21-28, 37-46, 47-59. Διαιτητές: Ρούκας-Γκέκας
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Γαϊτάνης): Γαϊτάνη Ε., Κανταρά 9, Κεσεσίδου 4, Γαϊτάνη Α., Γιαντσιώρη 10, Πελτέκη 7, Κουτούση 8, Σταμπουλίδου 9(2).
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ (Διαβολεμένου): Μαραγκού, Γιανάτση, Γιαννοπούλου 19, Μούρτου 2, Κιζιρίδου 9(1), Μύρβαλη 11, Ταυροπούλου 4, Ρούσου 14.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 76
ΠΑΟΚ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 45
Δεκάλεπτα: 18-17, 39-24, 60-34, 76-45. Διαιτητές: Ταξιλταρίδης-Αντωνίου
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Γεωργοπούλου): Νταουντάκη, Καψωκόλη 4, Δημίρη 4, Αγαγιώτη 7(1), Κυριτσάκα 11(1), Παπαθωμά 6, Σολωμού 17, Μαγδαλιανίδου 10, Καλλίδη 7(1), Σκαρλή 8(1), Μάνθου 2.
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Σακαλής): Αντωνιάδου, Βαρδάκα 2, Τούνα 9, Παπαδοπούλου, Βακουφτσή 17, Δεληπάλα 7, Τζιουτζά 10, Σάββα, Μουστάκα, Τανάγια.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 84
ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 46
Τα δεκάλεπτα: 24-6, 49-16, 71-33, 84-46.. Διαιτητές: Δότα-Κυριακάκης
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ(Βλιώρας): Κυριαζίδου 7(1), Σουλτάνη 12, Παρασχάκη 2, Μαρίνου 15, Παύλου 5, Κουφογιάννη 14, Καραμπατζάκη 12, Ζήτη, Θανασούλη 9, Πυλαρινού 8.
ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ (Τσακνή): Καπνιά 2, Κοματσιούλη 10, Τσουτσουμπή 5, Αλεξοπούλου 2, Καρδούλα 6, Γιασεμή 1, Περιστεριανού 9, Βουγιούκα 11.
ΜΕΝΤ 47
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ 33
Δεκάλεπτα: 15-2, 22-16, 37-27, 47-33. Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Τσούλης
ΜΕΝΤ(Γράψας): Ζωγράφου 10, Τόσκα 19(1), Μπάμπικερ 6, Κιλέ 4, Κουλακιώτη, Αυγερινού 1, Κοκκίνου 7.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ(Σαμακοβλής): Τζαβέλα 8, Χασάπη, Μαλτέζου 2, Μπασματζίδου 8, Ριτζαλέου 2, Τσορτανίδου 4, Αλβανίδου, Κουτσογκίλα, Κεσόγλου 7, Λάλου 10, Καρακούλια.
KOMOTHNH 59
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 53
Δεκάλεπτα: 11-7, 21-14, 34-33, 48-48(κ.α.), 59-53. Διαιτητές: Καρακατσανίδης-Εκιζόγλου
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Κουκοβίνος): Στάνη 12, Μπακοπούλου 10, Σεβδυνίδου 21(1), Τσακίρη Α., Λιούρτα Ε., Λιούρτα Χ. 4, Φιλίντογλου, Δουκούτση 5(1), Ψυλλάκη 7.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ(Κατσής): Μπαλλά, Ορλιακλη 1, Ντάμπη 12, Νότη, Δημητρακοπούλου 11, Λίτσιου 16(3), Παπαδάκη 3, Αναγνώστου 10.
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Παναθλητικός 8 4-0 299-189
2. Ολυμπιακός Β. 9 4-1 383-275
3. Τιτάνες Δρ. 9 4-1 341-230
4. Αναγέννηση Ν.Ρ. 9 4-1 308-271
5. Πυλαία 8 3-2 285-269
6. Κομοτηνή 8 3-2 231-210
7. Μ. Αλέξανδρος Εχ. 7 2-3 216-294
8. ΜΕΝΤ 7 2-3 244-244
9. ΑΟ Σερρών 5 1-3 191-205
10. Πρ. Γωνιά Τρικάλων 6 1-4 273-375
11. Ολυμπιάδα Λαρ. 6 1-4 299-336
12. ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ. 4 0-4 144-315
* Ο ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ. έχει έναν μηδενισμό.
Επόμενη Αγωνιστική (6η, 27/11)
Μ. Αλέξανδρος Εχ. – Κομοτηνή
Παναθλητικός – ΜΕΝΤ
Πρ. Γωνιά Τρικάλων – ΑΟ Σερρών
Ολυμπιακός Β. – Ολυμπιάδα Λαρ.
Πυλαία – Τιτάνες Δρ.
Αναγέννηση Ν.Ρ.- ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.