Τα αποτελέσματα
Βεργίνα-ΜΕΝΤ 48-57(25), 57-65(30), 70-85(τελικό)
Δημόκριτος-Κουφάλια 24-21(10), 43-38(20), 66-55(30), 88-78(τελικό)
Μακαμπή-Ελπίδα Αμπελοκήπων 23-16(10), 46-32(20), 69-44(30), 88-59(τελικό)
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Ανατόλια 18-20(10), 23-28(20), 34-43(30), 48-59(τελικό)
Αστέρας Σίνδου-Πρωταθλητές Πανοράματος 13-11(10), 44-47(30), 59-69(τελικό)
Κεραυνός Αγίου Παύλου-Απόλλων Καλαμαριάς 21-9(10), 36-19(20), 63-30(30), 93-47(τελικό)
GBA-Νέα Ραιδεστός 9-14(10), 23-31(20), 32-50(30), 41-70(τελικό)
Η βαθμολογία
1) ΜΕΝΤ 34 1258-982 276
2) Μακαμπή 30 1068-955 113
3) Πρωταθλητές Πανοράματος 29 1195-1180 15
4) Κεραυνός Αγίου Παύλου 26 1431-1233 198
5) Αστέρας Σίνδου 26 1143-1100 43
6) Νέα Ραιδεστός 26 1080-1044 36
7) Ανατόλια 26 1130-1155 -25
8) Ελπίδα Αμπελοκήπων 25 1231-1281 -50
9) Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 24 1198-1216 -18
10) Δημόκριτος 23 1168-1220 -52
11) Βεργίνα 22 1077-1149 -72
12) Κουφάλια 22 1090-1173 -83
13) Απόλλων Καλαμαριάς 22 1010-1171 -161
14) GBA 20 1069-1289 -220
*Ο Κεραυνός Αγίου Παύλου έχει -2 βαθμούς, καθώς αποχώρησε από το πρωτάθλημα εφήβων της ΕΚΑΣΘ.
Η επόμενη αγωνιστική (18η, 12/2)
Κουφάλια-Βεργίνα
Ελπίδα Αμπελοκήπων-Δημόκριτος
Ανατόλια-Μακαμπή
Πρωταθλητές Πανοράματος-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Αστέρας Σίνδου
Νέα Ραιδεστός-Κεραυνός Αγίου Παύλου
ΜΕΝΤ-GBA
Κεραυνός Αγίου Παύλου 93
Απόλλων Καλαμαριάς 47
Δεκάλεπτα: 21-9, 36-19, 63-30, 93-47
Διαιτητές: Εκίζογλου-Μιχέλης-Κασούμης
Κεραυνός Αγίου Παύλου (Ιορδάνου): Τόζιος 25, Αγγελόπουλος 7(1), Γκόνος 18(6), Καρκανιάς 9(2), Παπαδόπουλος 18(2), Τάκης 8(1), Αρνίδης 6(2), Ασημακόπουλος 2.
Απόλλων Καλαμαριάς (Παραλίκας-Κεραμέας): Λαδόπουλος, Κηπουρίδης 11, Πουρλίδας, Λίλης 4, Φασουλάς 2, Φιλιππάς, Δημητριάδης 15(2), Στεργιόπουλος 3(1), Φεστερίδης 3, Λούβρος, Μπακογλίδης 8(2), Μπακάλης 1.
GBA 41
Νέα Ραιδεστός 70
Δεκάλεπτα: 9-14, 23-31, 32-50, 41-70
Διαιτητές: Γραικός-Καραβάς-Κατσιάμπας
GBA (Δεμερτζής): Γρίβας 3, Κουτσοδήμος 17, Κώνστας 2, Σπανός, Χαραλαμπίδης 5(1), Δουβής, Μέγαλος 5(1), Τζίμας 2, Χοϊδάς, Μέλλιος, Πεντούσης 6, Μουστάκης.
Νέα Ραιδεστός (Σταυρίδης): Ζέρβας, Λαζαρίδης 11(2), Ελευθεριάδης 6, Μαναβής 18(3), Βαρδαβάς 9(1), Ντίτσιος 8(2), Τσάμογλου 16, Ρουστέμης 2.
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 48
Ανατόλια 59
Δεκάλεπτα: 18-20, 23-28, 34-43, 48-59
Διαιτητές: Κωνσταντινέλης-Αγραφιώτης Β.-Κούρογλου
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (Ντολόπουλος): Σπανός 2, Ντολόπουλος 2, Βογιατζής 14(3), Μυλωνάς 4, Δημητρόπουλος 6(1), Παρίσης 8(2), Χρυσανθάκης 5(1), Ρουσομάνης 2, Τριανταφύλλου 4, Συνοδινός, Αργυριάδης, Σταφυλάς.
Ανατόλια (Νίκου-Καπνιάς): Μηντζαρίδης 4, Αζίζης 11(1), Δεμίρογλου, Ανδρικάκης 2, Καμπούρης 4, Βογιατζής 13, Δάρατζης 4, Καραμπέκης 18(1), Μαλαματίδης 2 Δεμιρογλου, Λαδένης.
Δημόκριτος 88
Κουφάλια 78
Δεκάλεπτα: 24-21, 43-38, 66-55, 88-78
Διαιτητές: Λόρτος-Αναστασιάδης Γ.-Φωκά
Δημόκριτος (Ροδάς-Λάκος): Κυριώτης 24(4), Καραγιαννάκης 26(2), Αγγελοστογιάννης 8(2), Ρίζος, Καφαντάρης, Βουρτζούμης 8(2), Μπέτος 4, Παπαδημητρίου 10(1), Τσιουπλής 8(1).
Κουφάλια (Αραϊτζόγλου-Λέφα): Τερζίδης 10(2), Κιουσές 4, Συμεών, Πούντος 5, Γιώρτσιος 9(3), Εξίογλου 18, Καλαϊτζίδης 3, Ιατρίδης 15, Αμανατίδης 15.