Τα αποτελέσματα
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Γαλαξίας Αδένδρου 74-60
Δεκάλεπτα: 21-18, 45-40, 62-48, 74-60
Διαιτητές: Κωνσταντινέλης-Σκρίνος
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 2, Γκοβεδάρος 5(1), Τσιπίδης 7(1), Μακρίδης 2, Βαλσαμίδης 8, Παπουνίδης 11(1), Χατζηνικολάου 5, Δημάκος 15, Δρέτας, Καλούτσικος 19, Φουτσιτζής.
Γαλαξίας Αδένδρου (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 16(2), Κυανίδης 9(1), Τσέτουρας 10, Βλάχος, Γκιουλέκας 2, Καλαμπάκας 11, Φίκατας, Μπένας 12, Τζίγκας, Χατζηαναγνώστης
Θερμαϊκός-Δόξα Δρυμού 13-15(10), 28-30(20), 41-45(30), 60-66(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 24-32(20), 41-46(30), 47-61(τελικό)
Εθνικός Λαγυνών-ΔΑΣΩ 88-64
Δεκάλεπτα: 22-19, 50-37, 67-49, 88-64
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Κούρογλου
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 15(3), Τσομπανάκης 6, Πατουλίδης, Γεράκης 5, Μυσιρλόγλου Π. 4, Τσιάτσιος 18, Καϊβετζής 6, Γουνιώτης 7, Μυσιρλόγλου Γ. 22(2), Πισκούδης, Χρηστίδης, Καλφαλίδης 5(1).
ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμαντής 4, Θωμαϊδης 2, Ατματσίδης 11(1), Τόττης 16(4), Παπλωματάς 12, Καρράς 10, Κυρκούδης 9(1)
Αστέρας Κουκλουτζά-Αμπελόκηποι Μενεμένη 72-37
Δεκάλεπτα: 21-6, 31-17, 52-30, 72-37
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Τσαρδούλιας Χ.
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 4, Μπίκης 2, Παπαγεωργίου 2, Μηναϊδης 10, Ριζόπουλος 12, Σταμπολίδης 8, Παπαδόπουλος, Λουτράρης, Κολιντζίκης 8, Κοκκαλιώτης 16(4), Ανταβαλής 8, Ζαταγιάς 2.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Πουτσίκης 1, Αναστασιάδης, Μουτίδης, Μαστοράκης, Παπανίκος, Σαχινίδης 19, Κεφαλίδης 2, Επιτρόπου 6, Στεφούλης 3(1), Παλιογιάννης 4, Πασενίδης, Ρουμπής 2
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 15-15(10), 38-32(20), 49-40(30), 63-52(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-ΗΟΟΡ 61-69(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Εθνικός Λαγυνών 16 606-491 115
2) Αστέρας Κουκλουτζά 15 567-439 128
3) Δόξα Δρυμού 15 553-483 70
4) ΗΟΟΡ 14 556-481 75
5) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 12 497-470 27
6) Αριστοτέλης Σταυρού 12 508-504 4
7) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 12 494-507 -13
8) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 11 497-491 6
9) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 11 461-464 -3
10) Γαλαξίας Αδένδρου 11 486-524 -38
11) ΠΚ Νεάπολης 11 475-516 -41
12) ΔΑΣΩ 11 501-566 -65
13) Θερμαϊκός 9 428-526 -98
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 8 377-544 -167
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 29/11)
Γαλαξίας Αδένδρου-Θερμαϊκός
Δόξα Δρυμού-ΠΚ Νεάπολης
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Εθνικός Λαγυνών
ΔΑΣΩ-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΗΟΟΡ-Αστέρας Κουκλουτζά
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αριστοτέλης Σταυρού