Τα αποτελέσματα
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Γαλαξίας Αδένδρου 70-59
Δεκάλεπτα: 24-16, 40-32, 58-49, 70-59
Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Στούμπος
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Κασικτσόγλου): Σεφερίδης 6, Εφόπουλος 5(1), Αθανασίου 27(3), Μποσταντζίδης 2, Στύλος, Ξανθόπουλος 3, Αστερίου 6, Παρίσης 4, Μαργαρίτης 15, Καραγιαννίδης 2.
Γαλαξίας Αδένδρου (Παπαδημητρίου-Στράτος): Ρούζιος 2, Κυανίδης, Τσέτουρας 9(1), Γιάνναρης, Βλάχος 12(1), Καλαμπάκας 11, Φίκατας 5(1), Μπένας, Πλατανίτης 20(2), Χατζηαναγνώστης, Ποντίκας
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Δόξα Δρυμού 52-62
Δεκάλεπτα: 17-11, 31-30, 40-48 , 52-62
Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Τσαγκατζής
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας): Θεοδοσιάδης, Στεψιανός 7(1), Μαραντάς 10(1), Μουτσίκας 3(1), Δέτσικας 6, Καλαϊτζίδης 5(1), Παπαστεφάνου, Κρίτσικας 2, Κοντέλης 4, Ντίμο, Εδίρνελης 14(2), Μουστόπουλος 1.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 6(2), Ζητάκης 2, Πράντζος 21, Μαραγγινός 11(3), Παπαοικονόμου, Δαμίγος 6, Χατζηιωάννης 2, Στουγιάννης, Παγωνούδης 6, Γλαβάς 8
Αριστοτέλης Σταυρού-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 58-50
Δεκάλεπτα: 11-14, 34-26, 44-41, 58-50
Διαιτητές: Καντερές-Ρουμάνης
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Τάντσος 19(3), Σίμου 7, Θεοδώρου 10(1), Κουτσιανούδης 2, Βούζος 3, Τσούλης 4, Αλεξινάκης 11, Καραγιώρας 2, Φιντιρικάκης.
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Γιαννάκαρος): Τιγκλιανίδης 2, Τολιόπουλος 16(4), Γαλιατσάτος 6, Γιαννακούδης, Μπαρμπίδης 2, Λασκαρίδης 8, Παμπούρης 3, Παπαρισούλης 7, Τζέλος 6
Αστέρας Κουκλουτζά-Εθνικός Λαγυνών 78-79
Δεκάλεπτα: 18-29, 39-40, 58-59, 78-79
Διαιτητές: Βασιλόπουλος Δ.-Καμηλάρης
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 4, Μπίκης 8(2), Μηναϊδης 2, Ριζόπουλος 3, Κνάπεκ, Σταμπολίδης 8, Κοκκαλιώτης 13, Δεμερτζής 32(4), Ζαταγιάς 2, Κανλής 6.
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 7(1), Τσομπανάκης, Βίγλας, Γεράκης 4, Τσιάτσιος 24(1), Καϊβετζής 18(3), Γουνιώτης 4, Μυσιρλόγλου Γ. 9(1), Σισκούδης, Καλφαλίδης, Χρηστίδης 13(1).
*Η νίκη αφιερώνεται από διοίκηση, προπονητή και παίκτες στο Βαγγέλη Βίγλα που τραυματίστηκε μόλις εισήλθε για πρώτη φορά στο παρκέ, με ευχές για ταχεία ανάρρωση.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΠΚ Νεάπολης 64-55
Δεκάλεπτα: 16-13, 28-27, 48-39, 64-55
Διαιτητές: Κουτσουμάρης-Χατζής
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 4, Γκοβεδάρος 4, Τσιπίδης 8(2), Μακρίδης 6, Δημάκος 11, Παπουνίδης 10(1), Χατζηνικολάου 6(1), Λογοθέτης, Δρέτας, Καλούτσικος 13, Κυζάκης, Κυριαζόπουλος.
ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου): Γιαννούλης 2, Παπασωτηρίου 5, Κυριακίδης, Μέκο 4, Μαυροκεφαλίδης 14(1), Μαρλάς 3, Τσιακιρίδης, Τσιροπούλης 13, Τσιακίρης 8, Λεμοντζής 6(1)
Θερμαϊκός-ΔΑΣΩ 62-66
Δεκάλεπτα: 19-17, 38-31, 44-47, 62-66
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Μαρκούσης
Θερμαϊκός (Γουλτίδης-Πασχαλίδης): Γιάνκο, Δαγκλής, Αλεξιάδης 7(1), Γκίτνου 11(3), Πολύχρους 6, Καλαϊτζής 13(1), Φωτιάδης 3, Αλβανίδης 7, Τσιαπανίτης 8, Παπαδόπουλος, Μυλωνάς 7.
ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμάντης 2, Θωμαϊδης, Ατματσίδης 4, Τόττης 10(2), Γαλής 10(1), Φορίδης Δ., Παπλωματάς 16, Καρράς 11(1), Ανδρεάδης 3(1), Σκανδάλης 11(1)
ΗΟΟΡ-Αμπελόκηποι Μενεμένη 73-51
Δεκάλεπτα: 18-11, 9-11, 25-16, 73-51
Διαιτητές: Τσάνταλη-Ζαγοράκης
HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος 3(1), Τσακίρης 3(1), Ιωαννίδης 4, Λίλης 2, Πετράς 3(1), Μπλαβάκης 6, Παντελίδης, Καραδήμος, Καζής 3(1), Μουρατίδης Χ. 3(1), Κιρκινεζιάδης 10, Μουρατίδης Δ. 36(2).
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Πουτσίκης 4, Μαστοράκης 6, Δημητρακόπουλος 3, Μουτίδης 12(3), Παπανίκος, Κεφαλίδης 3(1), Επιτρόπου, Στεφούλης 4, Πανταζής 4, Παλιογιάννης 9(1), Πασενίδης 6, Ρουμπής 2
Η βαθμολογία
1) Δόξα Δρυμού 8 270-218 52
2) Εθνικός Λαγυνών 8 305-277 28
3) Αστέρας Κουκλουτζά 7 275-217 58
4) ΗΟΟΡ 7 278-232 46
5) Αριστοτέλης Σταυρού 7 257-235 22
6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 6 243-231 12
7) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 6 257-249 8
8) Γαλαξίας Αδένδρου 6 244-250 -6
9) ΔΑΣΩ 6 246-254 -8
10) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 5 212-244 -32
11) Θερμαϊκός 5 216-250 -34
12) ΠΚ Νεάπολης 5 233-274 -41
13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 4 237-270 -33
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 4 191-263 -72
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 1/11)
Γαλαξίας Αδένδρου-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Δόξα Δρυμού-Αριστοτέλης Σταυρού
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Αστέρας Κουκλουτζά
Εθνικός Λαγυνών-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΠΚ Νεάπολης-Θερμαϊκός
ΔΑΣΩ-ΗΟΟΡ
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων