Τα αποτελέσματα
Αχιλλέας Τριανδρίας-Αμπελόκηποι Μενεμένη 57-50
Δεκάλεπτα:13-13, 26-29, 42-35, 57-50
Διαιτητές: Καρμπά-Αλατσίδης
Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 6, Λαζαρέλη, Φελούκα 9, Φυλακτού, Αποστολίδου 2, Νικολαϊδου, Τσαπόγα 9, Ζέρβα, Παπάζογλου 2, Κουβαλακίδου 12, Σταμούλη 16(2).
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Ουζούνη 12, Τσελεκίδου 1, Τζαβέλλα 9, Σιχλίδου 8, Γραμματικοπούλου 8, Παπαγεωργοπούλου Ι. 2, Παρασχάκη 9
ΧΑΝΘ-Αριστοτέλης Σταυρού 51-35
Δεκάλεπτα: 10-9, 24-23, 38-30, 51-35
Διαιτητές: Ξενιτόπουλος-Μπάρμπας
ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Καραγεωργίου 2, Κοκκάλη 5, Δραγκόλα 5, Κλεπουσνιώτου 3, Τσιανάκα Ε. 8, Τσιανάκα Αικ. 20, Κόλλα, Μητράγκα, Δασκαλοπούλου, Μανουσαριδου 6, Αναγνώστου, Γιαμλόγλου.
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Χωρούδα 8(1), Κωνσταντινάκη Ε. 7(1), Μπεντοσβίλι Χ., Κωνσταντινακη Κ., Κωνσταντινη, Πασαλή 3, Μυλωνά, Ντούλια 5, Τσουραλάκη 8, Κωνσταντινάκη Δ. 4(1), Κουβαλακίδου
ΠΣ Ευκαρπίας-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 73-30
Δεκάλεπτα: 24-10, 36-20, 58-27, 73-30
Διαιτητές: Δημακόπουλος-Κοϊμτζόγλου
ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τσαλοπούλου 9(1), Κογκαλίδου 14(1), Κατρακυλίδου 9(1), Ανταβαλή 4, Γκλεζάκη 2, Γκάτσου 9(1), Δημητριάδου 2, Λειβαδιώτου 6, Κέκελη 13(1), Αντικατζίδου 2, Γαβριηλίδου 2.
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός): Κέμου, Γεωργιάδου, Ρεσίτη 7, Μίχου 7, Τζανού 6, Πρίντσου, Τζιωρτζιώτη 1, Τσιούκρα 3(1), Δάικου 4, Τραϊανού, Τούκα, Ζαφειρίδου 2
ΓΣ Μενεμένης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 54-50
Δεκάλεπτα: 13-17, 21-27, 38-36, 54-50
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Κουκουσεράκης
ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Παπαρέντη 15(3), Παυλίδου 8, Αναστασιάδου 8, Χολέβα, Γεράκου 8(2), Σιδηροπούλου 3(1), Τσελεμπή 12, Δεληγιάννη, Γραμματικοπούλου.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης): Μουταφίδου Ι. 3, Σιδερίδου, Θεοδώρου 9, Πάππα 7(1), Γαβρίλη 6(2), Χρυσοστομίδου, Βουζούκου 10, Μανωλοπούλου 1, Στεργίου 14(2)
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 31-82
Δεκάλεπτα: 8-23, 17-41, 22-62, 31-82
Διαιτητές: Τσακατζής-Νικέζης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης-Σιδερίδης): Κουρτπαρασίδου 2, Τσούλε 9(1), Χύσα 2, Ανδριοπούλου 2, Αχμέτη 2, Καρακίτσου 2, Μακαρίδου 3(1), Τιτοπούλου 2, Λιόζου, Πεκιαρίδου 5, Νεραντζίδου 2.
Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης): Καραγιαννάκη 10, Μπαρμπαλιού 8, Ντολοπούλου 3, Δημητριάδου 3(1), Καμπερίδου 7, Ζαμπουρίδου 12, Παπαδοπούλου 29, Δελιγκά 4, Γραβάνη 6
ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΚ Νεάπολης 53-45
Δεκάλεπτα: 13-10, 29-23, 44-32, 53-45
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Σκρίνος
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου 4, Χαλκίδου 6, Βέκιου 11(1), Μαγδαλιανίδου 4, Πεταχτή 2, Γούτη, Πετρίδου 2, Σταυρίδου 2, Παπαδοπούλου Ε. 11(3), Τσιλιφώνη 9(1), Χατζηστρατή.
ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Καρακωτιά 12, Καριώτη 5(1), Παράσχου 12(1), Μήτα 5(1), Τότσικα, Μπακογιάννη 4, Ιακωβίδου 7, Μαρκοπούλου
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης
Η βαθμολογία
1) ΕΟ Σταυρούπολης 8 239-142 97
2) ΠΣ Ευκαρπίας 7 265-160 105
3) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 7 231-175 56
4) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 6 203-136 67
5) ΓΣ Μενεμένης 6 174-127 47
6) ΧΑΝΘ 6 191-180 11
7) ΠΚ Νεάπολης 6 209-213 -4
8) Αχιλλέας Τριανδρίας 6 189-215 -26
9) Αριστοτέλης Σταυρού 5 181-231 -50
10) Θερμαϊκός Θέρμης 4 150-170 -20
11) Αμπελόκηποι Μενεμένη 4 179-201 -22
12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 4 125-254 -129
13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3 87-219 -132
*Θερμαϊκός Θέρμης, Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου, ΓΣ Μενεμένης και Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης έκαναν το ρεπό τους.
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 30/10)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΧΑΝΘ
Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΣ Ευκαρπίας
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-ΓΣ Μενεμένης
Θερμαϊκός Θέρμης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-ΕΟ Σταυρούπολης
ΠΚ Νεάπολης-Αχιλλέας Τριανδρίας
Ρεπό: Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη