Τα αποτελέσματα
Γαλαξίας Αδένδρου-ΗΟΟΡ 64-75
Δόξα Δρυμού-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 64-55
Δεκάλεπτα: 8-15, 33-31, 51-46, 64-55
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Κουτσουμάρης
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 6(2), Νικολαϊδης, Ζητάκης 9(3), Πράντζος 14(1), Μαραγκινός 10(2), Παπαοικονόμου, Δαμίγος 4, Χατζηιωάννης 10(2), Στουγιάννης, Παγωνούδης 5, Γλαβάς 6.
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Κασικτσόγλου): Σεφερίδης 12, Εφόπουλος 19(1), Αθανασίου 5, Δασύρας 5(1), Μποσταντζίδης, Ζαφειρόπουλος, Ξανθόπουλος, Αστερίου, Παρίσης 3, Μεντελίδης, Μαργαρίτης 7, Καραγιαννίδης 4
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 67-66
Δεκάλεπτα: 12-19, 38-37, 56-54, 67-66
Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Σκρίνος
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Γιαννάκαρος): Τιγκλιανίδης, Τολιόπουλος 18((4), Γαλιατσάτος, Γιαννακούδης 15(1), Λαγούρος, Σιούλας, Μπαρμπίδης 2, Λασκαρίδης 4, Παμπούρης, Τζέλος 12(3), Παπαρισούλης 16(2), Μπλιαντίδης.
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας-Μήτκος): Μήτκος, Στεψιανός 8(1), Μαραντάς 13(2), Μουτσίκας, Δέτσικας 10, Καλαϊτζίδης 8(2), Παπαστεφάνου 4(1), Κρίτσικας 4, Ροϊδης, Εδίρνελης 17(3), Μουστόπουλος, Ευαγγελίδης 2
Εθνικός Λαγυνών-Αριστοτέλης Σταυρού 76-69
Δεκάλεπτα: 22-17, 36-34, 59-50, 76-69
Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Μιχέλης
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 14(3), Τσομπανάκης 8(1), Βίγλας 8(1), Γεράκης, Μυσιρλόγλου Π., Τσιάτσιος 21, Καϊβετζής 12(1), Τριανταφυλλίδης, Καλφαλίδης 3(1), Σισκούδης, Χρηστίδης 10.
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 15(3), Σίμου 12(1), Θεοδώρου 15(2), Κουτσιανούδης, Βούζος 8, Τσούλης 2, Αλεξινάκης 15, Μπελτές, Καραγιώρας 2
ΠΚ Νεάπολης-Αστέρας Κουκλουτζά 52-79
Δεκάλεπτα: 23-24, 28-40, 34-67, 52-79
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Μπάιος
ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Γιαννούλης, Τσακιρίδης 2, Παπασωτηρίου 5(1), Κολοκυθάς 8, Μέκο 7(1), Μαυροκεφαλίδης 10(2), Ιατρού 2, Τσιροπούλης 10(2), Λεμοντζής 8(1).
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 5, Μπίκης 2, Μηναϊδης 8, Ριζόπουλος 6(2), Πολιντζίκης, Κνάπεκ, Σταμπολίδης 2, Παπαδόπουλος Ν. 2, Κοκκαλιώτης 24(6), Δεμερτζής 11(3), Ζαταγιάς 9, Κανλής 9(1)
Θερμαϊκός-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 65-60
Δεκάλεπτα: 9-23, 30-35, 46-47, 65-60
Διαιτητές: Τσαρδούλιας Τ.-Λαμπρέλλης
Θερμαϊκός (Γουλτίδης): Παπαδόπουλος, Γιάνκο 1, Δαγκλής 2, Αλεξιάδης 6, Γκίτνου 8(2), Πολύχρους 5, Καλαϊτζής 21(1), Φωτιάδης, Αλβανίδης 9(2), Τσιαπανίτης 4, Γερολυμάτος, Μυλωνάς 9.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 4, Γκοβεδάρος 2, Τσιπίδης 8(1), Μακρίδης 3, Παπουνίδης 13(1), Χατζηνικολάου 12(2), Καραγιαννίδης, Λογοθέτης, Καλούτσικος 12, Βρέτας, Δημάκος 2, Κυριαζόπουλος 4
ΔΑΣΩ-Αμπελόκηποι Μενεμένη 64-53
Δεκάλεπτα: 21-13, 33-27, 48-36, 64-53
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Κασόλης
ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμάντης 17(5), Θωμαϊδης, Ατματσίδης 9, Γαλής 9(2), Ανδρεάδης, Παπλωματάς 12, Καρράς 5, Σκανδάλης 10(3), Ανδριάς.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Τσαπάρας, Μαστοράκης 3(1), Μουτίδης 7(2), Παπανίκος 10, Επιτρόπου, Στεφούλης, Δημητρακόπουλος 6(1), Παλιογιάννης 9(1), Πασενίδης 16, Ρουμπής
Η βαθμολογία
1) Αστέρας Κουκλουτζά 6 197-138 59
2) Δόξα Δρυμού 6 208-166 42
3) Εθνικός Λαγυνών 6 226-199 27
4) ΗΟΟΡ 5 205-181 24
5) Αριστοτέλης Σταυρού 5 199-185 14
6) Γαλαξίας Αδένδρου 5 185-180 5
7) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 4 179-176 3
8) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 4 187-190 -3
9) ΔΑΣΩ 4 180-192 -12
10) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 4 162-186 -24
11) Θερμαϊκός 4 154-184 -30
12) ΠΚ Νεάπολης 4 178-210 -32
13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3 185-208 -23
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 3 140-190 -50
Η επόμενη αγωνιστική (4η, 18/10)
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Γαλαξίας Αδένδρου
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Δόξα Δρυμού
Αριστοτέλης Σταυρού-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού
Αστέρας Κουκλουτζά-Εθνικός Λαγυνών
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΠΚ Νεάπολης
Θερμαϊκός-ΔΑΣΩ
ΗΟΟΡ-Αμπελόκηποι Μενεμένη