Τα αποτελέσματα
Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 79-64
Δεκάλεπτα: 11-11, 33-34, 55-47, 79-64
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γ.-Μαγή
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Καραμούτης 2, Δομζαρίδης, Αναστασιάδης 3(1), Τικτόπουλος 7(1), Καραμπίδης 3(1), Βαλσαμίδης 6, Παπανίκος 8, Σαχινίδης 30(2), Παλιογιάννης 4, Επιτρόπου, Στεφούλης 5(1), Πασενίδης 9.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου (Ηλιάδης): Αρβανίτης, Πετρίδης 8, Μπρούσαλης, Πυρετζής, Αναγνωστίδης 8(1), Τολούδης 2, Τσιτσινάκης 9(1), Χριστάνης 14(1), Τζελεπής, Αλεξανδρής, Σωτηράκογλου, Μπαχτσεβάνης 23(2)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Δόξα Δρυμού 70-58
Δεκάλεπτα: 18-15, 37-32, 50-49, 70-58
Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου
Κεραυνός Ωραιοκάστρου (Χονδρογεώργης): Πατεράκης, Χονδρογεώργης Χ. 4, Ταυλαρίδης 6, Γουλτίδης, Χονδρογεώργης Β., Χαβος, Παυλίδης, Τσιροπούλης 20(5), Πετρίδης 20(1), Γεροντίδης 15(3), Ευθυμίου, Μπακιρτζίδης 5(1).
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Δοβλέτογλου, Καπίδης, Τέντζος 2, Δαμίγος 3, Βίγλας 9, Μαραγγινός 4, Δώνης 3(1), Καϊβετζής 20(5), Χριστοδουλίδης, Μάμας 4, Γλαβάς 13
Αριστοτέλης Σταυρού-Αρίων Σταυρούπολης 57-64
Δεκάλεπτα: 17-20, 25-34, 45-42, 57-64
Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Ντόντης
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Κωνσταντινάκης 11(3), Τάντζος 8(2), Μπελτές, Σαρρής, Βούζος 1, Σίμου 18(1), Φιντιρικάκης 1, Ταουκίδης 18.
Αρίων Σταυρούπολης (Τσακίρης): Παπανικολάου 23(5), Σιδηρόπουλος 12, Κοτζαμπάσης 10(1), Χατζηκωνσταντίνου 11, Κωστόπουλος 8(1), Κλώνος
Αστέρας Κουκλουτζά-Ακαδημίες Πρωταθλητών 77-48
Δεκάλεπτα: 25-7, 44-24, 62-40, 77-48
Διαιτητές: Καντερές-Καρμπά
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης): Δεμερτζής 9(1), Τουλούμης 12(1), Γεράκης 13(1), Μηναϊδης 7, Παπαδόπουλος 5(1), Σιδεράς Γ. 8(2), Κωδωνάς, Ριζόπουλος 25(3), Ασλανίδης.
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Μύθου): Λιώνης 3(1), Δασύρας 6, Μποσταντζίδης 13(2), Παρασκευόπουλος 22, Φωτιάδης, Ζαβαρόπουλος, Μεντελίδης, Βλαχοδήμος 2, Κολοκυθάς 2
Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού-ΔΑΣΩ 94-61
Δεκάλεπτα: 17-15, 43-37, 70-53, 94-61
Διαιτητές: Στούμπος-Κυρίτσης
Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού (Χριστοφορίδης-Μπουγιουκλή): Κοκονέση 10, Πράντζος 12, Παπαδόπουλος, Συντρίδης 3(1), Μακαλέκας Δ. 4, Καλονικίδης 4, Μακαλέκας Ν. 8, Καζαμίας 2, Πούλιος 14(2), Χασάπης, Σιδηρόπουλος 9, Κυριώτης 28.
ΔΑΣΩ (Ντούλης): Θωμαϊδης 13(1), Τσιρκινίδης 6, Ατματζίδης 14, Τόττης 10, Γιαννάκης, Γιαννούσης 6, Ανδριάς 8, Διαμαντής 6(1)
Χορτιάτης-Αλέξανδρος Συκεών 41-58
Δεκάλεπτα: 18-11, 25-36, 36-52, 41-58
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Αντωνέλου
Χορτιάτης (Φιρτινίδης): Χατζηνικολάου, Γιαννακούδης, Στάμος 2, Τζώλος 11(3), Αραμπατζής, Κυρίμης 4, Φιρτινίδης 11(1), Αλμπάνης 11, Καζαντζίδης 2.
Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 11(1), Δανούσης 5, Κιρκινεζιάδης 3, Λεμοντζής 5(1), Αλούπης 10, Τζέλος 10, Τιγκιρίδης 2, Ζλάκιος 8(1), Μπλαβάκης 4, Ζουμπουλίδης
Ρεπό: Γαλαξίας Αδένδρου
Η τελική βαθμολογία
1) Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού 47 1939-1458 481
2) Αρίων Σταυρούπολης 47 1902-1435 467
3) Γαλαξίας Αδένδρου 42 1548-1415 133
4) Αστέρας Κουκλουτζά 39 1535-1478 57
5) Ακαδημίες Πρωταθλητών 38 1477-1414 63
6) Δόξα Δρυμού 38 1498-1529 -31
7) Αλέξανδρος Συκεών 37 1557-1450 107
8) Αριστοτέλης Σταυρού 33 1355-1447 -92
9) ΔΑΣΩ 32 1475-1685 -210
10) Αμπελόκηποι Μενεμένη 31 1430-1570 -140
11) ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 28 1348-1685 -337
12) Κεραυνός Ωραιοκάστρου 28 1361-1658 -297
13) Χορτιάτης 28 1406-1607 -201