Τα αποτελέσματα
ΔΑΣΩ-Γαλαξίας Αδένδρου 21-19(10), 33-40(20), 46-61(30), 56-72(τελικό)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Δόξα Δρυμού 14-12(10), 29-27(20), 41-43(30), 55-56(τελικό)
ΗΟΟΡ-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 25-18(15), 28-26(20), 43-38(30), 54-48(τελικό)
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Εθνικός Λαγυνών 13-15(10), 32-26(20), 49-46(30), 59-64(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΠΚ Νεάπολης 9-6(10), 18-21(20), 33-36(30), 52-49(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-Θερμαϊκός 23-14(10), 34-32(20), 48-45(30), 59-56(τελικό)
Αστέρας Κουκλουτζά-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 18-18(10), 33-31(20), 69-71(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Εθνικός Λαγυνών 28 1055-857 198
2) ΗΟΟΡ 25 944-805 139
3) Δόξα Δρυμού 25 906-822 84
4) Αστέρας Κουκλουτζά 24 935-793 142
5) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 23 866-804 62
6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 22 876-863 13
7) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 21 874-860 14
8) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 20 833-828 5
9) Αριστοτέλης Σταυρού 20 866-888 -22
10) ΠΚ Νεάπολης 19 827-905 -78
11) Γαλαξίας Αδένδρου 18 856-930 -74
12) ΔΑΣΩ 18 841-971 -130
13) Θερμαϊκός 17 772-879 -107
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 14 697-943 -246
Η επόμενη αγωνιστική (15η, 24/1)
Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένη
Δόξα Δρυμού-ΗΟΟΡ
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Εθνικός Λαγυνών-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
ΠΚ Νεάπολης-Αριστοτέλης Σταυρού
Θερμαϊκός-Αστέρας Κουκλουτζά
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΔΑΣΩ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 59
Εθνικός Λαγυνών 64
Δεκάλεπτα: 13-15, 32-26, 49-46, 59-64
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Δικταπανίδης
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Μύθου): Σεφερίδης 7(1), Αθανασίου 14(1), Μποσταντζίδης, Στύλος, Ξανθόπουλος, Αστερίου 5, Παρίσης, Μεντελίδης 5(1), Μαργαρίτης 14(2), Ζαφειρόπουλος, Καραγιαννίδης 6, Δώνης 8.
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Πατουλίδης, Γιώρτσιος 15(5), Τσομπανάκης 1, Γεράκης, Μυσιρλόγλου Π., Τσιάτσιος 15, Καϊβετζής 12(1), Μυσιρλόγλου Γ. 9, Τριανταφυλλίδης 2, Σισκούδης, Χρηστίδης 10, Καλφαλίδης.
*Η διοίκηση, οι προπονητές και οι παίκτες των νικητών αφιερώνουν την επιτυχία στον Παύλο Μυσιρλόγλου που τραυματίστηκε στο κεφάλι κατά τη διάρκεια του αγώνα και διακομίστηκε στο νοσοκομείο.
Αστέρας Κουκλουτζά 69
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 71
Δεκάλεπτα: 18-18, 33-31, 49-47, 69-71
Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Δημακόπουλος
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 26(1), Μπίκης, Παπαγεωργίου, Ριζόπουλος 4, Σταμπολίδης 7, Κοκκαλιώτης 10(1), Δεμερτζής 18(3), Ανταβαλής, Ζαταγιάς 4.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 2, Γκοβεδάρος 5(1), Τσιπίδης, Μακρίδης, Βαλσαμίδης 15, Παπουνίδης 13(1), Χατζηνικολάου 14(3), Καραγιαννίδης, Δημάκος, Δρέτας, Φουτσιτζής 16(1), Καλούτσικος 10.
ΗΟΟΡ 54
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 48
Δεκάλεπτα: 21-13, 28-26, 43-38, 54-48
Διαιτητές: Τσάνταλη-Ξενιτόπουλος
HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος, Τσακίρης, Ιωαννίδης 2, Πολυχρονιάδης, Πετράς, Μπλαβάκης 4, Παντελίδης 12(1), Καραδήμος, Δανούσης, Μουρατίδης 20(2), Κιρκινεζιάδης 11, Σιδηρόπουλος 5(1).
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Χαλκιάς-Βατός): Τιγκλιανίδης Π. 9(1), Γαλιατσάτος 11(2), Γιαννακούδης , Λαγούρος 5(1), Σιούλας, Τολιόπουλος 5, Ρατόπουλος 9, Αποστολίδης, Μπαλαφούτης 2, Παμπούρης, Τζέλος 5, Παπαρισούλης 2.
Αριστοτέλης Σταυρού 59
Θερμαϊκός 56
Δεκάλεπτα: 23-14, 34-32, 48-45, 59-56
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Μαγή
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 8(2), Σίμου 12, Θεοδώρου 25(5), Βούζος 1, Τσούλης 3, Αλεξινάκης 10, Καραγιώρας, Φιντιρικάκης.
Θερμαϊκός (Νέτας): Δαγκλής 7(1), Αλεξιάδης 6, Γκίτνου, Πολύχρους 7, Οικονομάκος 5(1), Καλαϊτζής 7, Αλβανίδης 4, Τσιαπανίτης 6, Γερολυμάτος 2, Μυλωνάς 2, Παπαδόπουλος 10(2).
Αμπελόκηποι Μενεμένη 55
Δόξα Δρυμού 56
Δεκάλεπτα: 14-12, 29-27, 41-43, 55-56
Διαιτητές: Τσαρδούλιας Τ.-Λαμπρέλλης
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Πουτσίκης 7(1), Μαστοράκης 6(2), Παπανίκος, Σαχινίδης 20(1), Κεφαλίδης 9(2), Επιτρόπου 2, Στεφούλης 6, Καραπαναγιώτης, Παλιογιάννης 3, Ρούμπης, Κατσαμπούκας.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 9(3), Ζητάκης 6, Πράντζος 14(1), Δεβλέτογλου, Μαραγκινός 6(1), Παπαοικονόμου, Δαμίγος 13, Παγωνούδης 3, Γλαβάς 5.