Τα αποτελέσματα
Θερμαϊκός Θέρμης-Αμπελόκηποι Μενεμένη 51-34
Δεκάλεπτα: 7-5, 20-9, 41-20, 51-34
Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Φωκά
Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα 3(1), Βελούδη 4, Αθιανά 11, Σακκά 2, Σταματέλου 4, Χριστάκογλου 2, Σαλαμάνη 11(2), Παπαγεωργίου, Καλαμπάκα, Σιδηροπούλου 8, Κουλαρτσά 3, Μαρασλίδου 2.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Λιόλιου 1, Ουζούνη 9, Τσελεκίδου, Τζαβέλλα 1, Γιοσμά 3, Παπαγεωργοπούλου Ε. 4, Σιχλίδου 3, Γραμματικοπούλου 1, Τζανή 1, Παπαγεωργοπούλου Ι. 4(1), Παρασχάκη 5
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αριστοτέλης Σταυρού 82-34
Δεκάλεπτα: 22-16, 44-18, 56-28, 82-34
Διαιτητές: Κατσώνης-Τσαρδούλιας Χ.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης): Μουταφίδου Ι. 5, Σιδερίδου, Θεοδώρου 17(1), Πάππα 10(2), Γαβρίλη 13(1), Χρυσοστομίδου, Βουζούκου 9, Μανωλοπούλου 8, Στεργίου 20(1).
Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος-Κουτσιανούδης): Χωρούδα 17(2), Κωνσταντινάκη Ε. 2, Μπεντοσβίλι Χ., Κωνσταντίνη, Κωνσταντινάκης Δ. 5(1), Ντούλια 6, Κωνσταντινάκη Κ. 2, Πασαλή, Καπετανικόλα, Καρακιτσάκη, Ψαρρού 2
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 34-79
Δεκάλεπτα: 7-25, 15-44, 24-61, 34-78
Διαιτητές: Κυρίτσης-Κατσινάς
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός): Τσιαξερλή 2, Κέμου, Γιάντσιου 3, Καμπαδάκη, Ρεσίτη 2, Μίχου 7, Τσιούκρα 8, Σπρίντζου, Δάικου Μ. 2, Δάικου Ν. 7, Παπαγιαννίτση 3.
Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης): Ντολοπούλου 2, Δημητριάδου 5(1), Μπαρμπαλιού 13(1), Ζαμπουρίδου 20, Παπαδοπούλου 22, Αναγνώστου 6, Καμπερίδου 9
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΠΚ Νεάπολης 28-70
Δεκάλεπτα: 6-28, 17-42, 20-55, 28-70
Διαιτητές: Αναστασιάδης Γ.-Τσακίρης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης-Σιδερίδης): Προβατάρη, Τακίδου, Τσούλε 17(2), Χύσα 6, Ακριτίδου, Μακαρίδου 2, Ανδριοπούλου 3, Νεραντζίδου.
ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Καρακώτια 12, Καριώτη 7(1), Παράσχου 10(1), Μήτα 2, Τότσικα, Δροσάκη 2, Υδραίου 10, Ασλανίδου 2, Μπακογιάννη 9, Ιακωβίδου 11, Μαρκοπούλου 3(1), Μίχου 2
ΠΣ Ευκαρπίας-ΧΑΝΘ 69-41
Δεκάλεπτα: 22-11, 34-23, 55-30, 69-41
Διαιτητές: Αναστασιάδης Π.-Κασούμης
ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 8(2), Κογκαλίδου 9(1), Κατρακυλίδου 1, Ανταβαλή 2, Γκλεζάκη 25, Μαυροπούλου, Γκάτσου 6(1), Δημητριάδου 10, Λειβαδιώτου, Κέκελη 3, Γαβριηλίδου 2, Αθανασιάδου 3.
ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Καραγεωργίου, Κοκκάλη 2, Κλεπουσνιώτου 2, Τσιανάκα Ε. 4, Κόλλα, Φόρογλου 10(1), Μητράγκα 17, Δασκαλοπούλου 4, Μανουσαρίδου, Αναγνώστου 2, Σιμορέλη
ΓΣ Μενεμένης-Αχιλλέας Τριανδρίας 71-38
Δεκάλεπτα: 17-6, 44-13, 58-23, 71-38
Διαιτητές: Ξενιτόπουλος-Αλατσίδης
ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Παπαρέντη 17(3), Παναγιωτίδου 13, Αναστασιάδου 3, Χολέβα 8, Γεράκου 6, Σιδηροπούλου 12(4), Τσελεμπή 9.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 11, Βασιλοπούλου, Φελούκα 6, Φυλακτού, Αποστολίδου, Τσαπόγα 9, Θεοδοσιάδου 6, Ζέρβα 2, Παπάζογλου 2, Σταμούλη 2
Ρεπό: ΕΟ Σταυρούπολης
Η βαθμολογία
1) ΠΣ Ευκαρπίας 19 632-379 253
2) ΓΣ Μενεμένης 18 518-358 160
3) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 17 592-335 257
4) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 17 587-391 196
5) ΕΟ Σταυρούπολης 15 503-398 105
6) Θερμαϊκός Θέρμης 14 463-458 5
7) ΧΑΝΘ 14 449-479 -30
8) Αχιλλέας Τριανδρίας 13 423-587 -164
9) ΠΚ Νεάπολης 12 438-442 -4
10) Αμπελόκηποι Μενεμένη 11 386-450 -64
11) Αριστοτέλης Σταυρού 11 394-541 -147
12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 10 285-556 -271
13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 9 293-589 -296
*ΠΣ Ευκαρπίας, ΧΑΝΘ και Αχιλλέας Τριανδρίας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (11η, 11/12)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
Αριστοτέλης Σταυρού-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού
Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-ΠΣ Ευκαρπίας
ΠΚ Νεάπολης-Θερμαϊκός Θέρμης
ΕΟ Σταυρούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
ΧΑΝΘ-ΓΣ Μενεμένης
Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας