Τα αποτελέσματα
Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-Αμπελόκηποι Μενεμένη 68-54(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-Αριστοτέλης Σταυρού (Κυριακή 21:30)
ΕΟ Σταυρούπολης-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 70-24(τελικό)
Δεκάλεπτα: 23-3, 37-12, 56-17, 70-24
Διαιτητές: Καμηλάρης-Τσαρδούλιας Χ.
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου, Χαλκίδου 4, Βέκιου 11, Μαγδαλιανίδου 6, Γρηγοριάδου 8, Κελεκίδου 4, Πετρίδου 5, Παπαδοπούλου Ε. 18(2), Μαναβή 6, Χατζηαράπη 8, Τσιλιφώνη, Μαυροπούλου.
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός-Μπαλαφούτης): Ρεσίτη 3, Μίχου, Πρίντσου 1, Τσιούκρα 5, Δάικου Μ. 4, Δάικου Ν. 11.
Αχιλλέας Τριανδρίας-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 34-63(τελικό)
Δεκάλεπτα: 12-15, 24-30, 32-50, 36-63
Διαιτητές: Κανελλίδης-Κούρογλου
Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 2, Βασιλοπούλου, Λαζαρέλη 1, Φελούκα 2, Φυλακτού 2, Αποστολίδου 5, Νικολαϊδου 2, Τσαπόγα 8, Ζέρβα 2, Κουβαλακίδου 6, Σταμούλη 6.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης):Σιδερίδου, Θεοδώρου 14, Πάππα 11, Χρυσοστομίδου, Βουζούκου 4, Μανωλοπούλου 16, Στεργίου 18(2).
ΧΑΝΘ-Θερμαϊκός Θέρμης 54-45(τελικό)
Δεκάλεπτα: 10-7, 26-20, 41-33, 54-45
Διαιτητές: Εκιτζίδης-Κατσώνης
ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Καραγεωργίου, Δραγκόλα 13, Κλεπουσνιώτου 3(12ρ.), Τσιανάκα Ε. 4, Τσιανάκα Α. 9(1), Φόρογλου 9(1), Μητράγκα 9, Δασκαλοπούλου 2, Μανουσαρίδου 3, Αναγνώστου, Σιμορέλη 2.
Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Σακκά 6, Λάππα, Σταματέλου 9, Χριστάκογλου, Σαλαμάνη 20, Παπαγεωργίου 13(1), Καλαμπάκα, Αμουτζίδου, Σιδηροπούλου 2, Κουλαρτσά 1, Μαρασλίδη 2.
ΠΣ Ευκαρπίας-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 72-20(τελικό)
Δεκάλεπτα: 17-4, 42-11, 55-14, 72-20
Διαιτητές: Κασόλης-Δώνης
ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τσαλοπούλου 7(1), Γεωργιάδου 11(3), Κατρακυλίδου 5, Ανταβαλή 4, Γκλεζάκη 8, Μαυροπούλου 14, Γκάτσου 5(1), Δημητριάδου 4, Λειβαδιώτου 6, Κέκελη 3(1), Γαβριηλίδου 2, Αθανασιάδου 3.
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης):Προβατάρη 2, Πατσίδου 10, Χύσα, Μακαρίδου 6, Νεραντζίδου 2, Λιόζου.
Ρεπό: ΓΣ Μενεμένης
Η βαθμολογία
1) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 25 856-519 337
2) ΓΣ Μενεμένης 24 688-497 191
3) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 24 826-595 231
4) ΠΣ Ευκαρπίας 23 810-514 296
5) ΕΟ Σταυρούπολης 22 765-591 174
6) ΧΑΝΘ 19 589-615 -26
7) Θερμαϊκός Θέρμης 18 665-683 -18
8) Αχιλλέας Τριανδρίας 18 550-737 -187
9) ΠΚ Νεάπολης 17 598-594 4
10) Αμπελόκηποι Μενεμένη 17 593-646 -53
11) Αριστοτέλης Σταυρού 15 519-677 -158
12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 14 401-793 -392
13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 13 420-819 -399
*ΓΣ Μενεμένης, ΠΚ Νεάπολης και Αριστοτέλης Σταυρού έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (15η, 22/1)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΠΚ Νεάπολης
Αριστοτέλης Σταυρού-ΕΟ Σταυρούπολης
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Αχιλλέας Τριανδρίας
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΧΑΝΘ
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΣ Ευκαρπίας
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΓΣ Μενεμένης
Ρεπό: Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης