ΑΕ Ν. Κρήνης: «Μια από τα ίδια…»

314

Το σχόλιο του χθεσινού (25/01) αγώνα κόντρα στο Αριστοτέλειο Κολλέγιο από το μπλογκ της ΑΕ Ν.Κρήνης: «Άλλη μια ήττα για την ομάδα μας το χθεσινό βράδυ από το αριστοτέλειο κολλέγιο. Αν και στο ξεκίνημα η ομάδα μας μπήκε καλά και προηγήθηκε μέχρι και 10 πόντους, κάνοντας κάποια λάθη έκαναν το σκορ 16-14 στο τέλος τις πρώτης περιόδου. Η ομάδα του Αριστοτελείου συνέχισε όπως τελείωσε την πρώτη περίοδο και έτσι πέρασε μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο με 28-34.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας μπήκε δυνατά ισορρόπησε το παιχνίδι με δυνατή άμυνα, σκορ 46-47. Στο τελευταίο 10 λεπτό το παιχνίδι πήγαινε πόντο-πόντο με καμία ομάδα να μην μπορεί να ξεφύγει και τελικά η ομάδα μας να ηττάται με τον ίδιο τρόπο άλλη μια φορά».