Το σημερινό πρόγραμμα

309

Αναλυτικα το προγραμμα αγωνων της Ε.Κ.Α.Σ.Θ :

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :

20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ Γραμματεία: Σταμέλου, Σιωζόπουλος, Χατζηιωάννου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :

19:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ Γραμματεία: Σταμέλου, Χατζηιωάννου, Σιωζόπουλος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης, Παληογιάννη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΕ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν. ΔΑΚ Γραμματεία: Γρούτα, Καλπακίδου, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ  :

14:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Γρούτα, Τσιουμλέκης, Ηλιάσκος

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου, Αδαμίδης

14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν. Γραμματεία: Τουκμενίδου, Προεστού, Παφιώλης

15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΑΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. νέο Γραμματεία: Χατζέλης, Μούστος, Παπαγεωργίου

15:00 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΣΠΑΝΟΣ, ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Μπανακάκη, Λιούτσιας, Αλεβιζάτος

12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΚΕΤΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Τερζίδης, Ράμπαντι

19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΜΑΝΙΟΣ, ΡΑΓΙΑΣ Γραμματεία: Λεονταρά, Δρακοπούλου, Παπαδόπουλος Μ.

Τουρνουά  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  :

18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ Γραμματεία: Μπουρνάς, Παπαγεωργίου

Τουρνουά  Μ Ι Ν Ι  ΑΓΟΡΙΩΝ  :

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΤΣΟΥΛΗΣ Γραμματεία: Βιοπούλου

15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης

19:15 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΦΕΊΚΟΥ, ΦΑΚΩΝΑΣ

20:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΣΦΕΊΚΟΥ, ΦΑΚΩΝΑΣ Γραμματεία: Τσακίρης

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ

11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 2 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Ράμπαντι, Τσιρακίδου

10:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.

11:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ 2 ~ ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ

12:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Καραμπίνας, Νέδας

12:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΚΕΤΣ ΚΩΤΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΕΑΚ Γραμματεία: Ρούντας, Αλεξανδρόπουλος

14:15 ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Χρηστίδης

9:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΩΗΣ Γραμματεία: Τερζίδης, Χατζέλης

10:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Σακαλής, Διμπιτούζης

16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ I.C.B.S. 2009 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Κοσπανού, Χρήστου

18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΔΑΜΙΓΟΣ Γραμματεία: Μπανακάκη, Λούτσιας

18:30 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου, Γιάντσιος

9:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Λεονταρά, Βουζούκου

14:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΑΖΟΓΚΑΣ Γραμματεία: Κούλλιας

16:15 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.

18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Ταχματζίδης, Κεχαγιά Θ.

11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Μίγγας, Παπαδόπουλος Κ.

12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Στεφανίδου

14:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Μίγγας, Παπαδόπουλος Κ.

13:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. 2 ΦΑΙΔΩΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΑΚ Γραμματεία: Μπεκιάρης, Σαραφοπούλου

12:30 ΔΡΥΜΟΥ  ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΚΕΤΣ 2 ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Ακριτίδης, Ζαφειριάδου

15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ΦΑΙΔΩΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Πισκιούλης

12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος

13:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Σακαλής, Συμεωνίδης

15:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ Γραμματεία: Σμίλκου, Κεχαγιάς

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Π., Ιγνατίου

13:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ~ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ

14:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Καπούλα

16:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Πουλιώτη

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κόντος

9:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ. Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου

10:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ  ΚΑΜΠΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γραμματεία: Οικονόμου, Αστερνός

16:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΦΡΥΔΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ παλιό Γραμματεία: Τασιώνα

15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΡΑΓΙΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. 2 ΡΑΓΙΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Ντάγκας, Κωνσταντικάκη

Τουρνουά  Μ Ι Ν Ι  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  :

13:45 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Ταξίδου, Κάτσης

14:45 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΡΥΔΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ παλιό Γραμματεία: Τασιώνα

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΑΖΟΓΚΑΣ Γραμματεία: Κούλλιας

18:00 ΘΕΡΜΗΣ  ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Τσακίρης

11:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΚΩΤΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Ρούντας, Αλεξανδρόπουλος

11:45 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα

13:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Νέδας, Καραμπίνας

13:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Χρηστίδης

16:30 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ Γραμματεία: Σακαλής, Διμπιτούζης

17:00 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Γιάντσιος, Κωστοπούλου