Το σημερινό πρόγραμμα

375

Το σημερινο προγραμμα ολων των αγωνων και κατηγοριων της εκασθ:

Γ1΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ

19:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ

20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΕΑΣ ΦΑΛΗΡΟ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΠΑΊΟΣ, ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Γιάντσιος, Ιωαννίδης, Παληογιάννη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Κούλλιας, Κωστοπούλου, Χατζηιωάννου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΜΙΚΡΑΣ A΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Κάτσης, Ράμπαντι, Δαϊνάς Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗ

Γ2΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :

15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ., Παφιώλης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ημιτελική Φάση  ΠΑΙΔΩΝ  :

19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Κούλλιας, Κωστοπούλου, Χατζηιωάννου

13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΡΑΓΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βουζούκου, Παπαγεωργίου, Παπαδόπουλος Μ.

20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σακαλής, Ηλιάσκος

15:00 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας, Μπουρνάς

15:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΑΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Βιοπούλου, Μπασλής, Κουνενάκης

16:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Κούλλιας, Χρήστου, Κάτσης

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΠΑΝΟΣ, ΤΣΟΥΛΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Δρακοπούλου, Πουλιώτη, Κράντα

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Ορφανίδου, Μαρβάκη Ι.

Τουρνουά  Μ Ι Ν Ι  ΑΓΟΡΙΩΝ  :

9:00 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΙΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ Γραμματεία: Τερζίδης, Κωστοπούλου

9:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Γραμματεία: Πουλιώτη, Λεονταρά

9:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Σιωζόπουλος, Τασιώνα

10:00 Ε.Κ.Ο. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΣΑΚΑΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

11:15 Ε.Κ.Ο. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.  ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠ.ΕΥ. ΣΑΚΑΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή

10:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. Γραμματεία: Κόντος, Παπαδόπουλος Κ.

10:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΑΜΠΡΑΧΙΜ Γραμματεία: Ιγνατίου, Αστερνός

10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΓΑΡΔΑΝΗΣ Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Γιοβανούδα

9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ Β.Α.Ο. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ., Κόντος

11:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Σμίλκου, Κεχαγιάς

11:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Μίγγας

11:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Χαλκίδης

12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γραμματεία: Ακριτίδης, Τσιουμλέκης

13:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Σακαλής

12:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ

13:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου

13:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τασιώνα, Μπέλλου

14:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

15:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Δάφκος, Αλεβιζάτος

14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Κούδας

14:15 ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ.

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΦΡΥΔΑΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Διμπιτούζης, Πισκιούλης

14:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΜΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΑΖΟΓΚΑΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Παπαγεωργίου

15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Αρμάου, Προεστού

15:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Ράμπαντι

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΦΑΚΩΝΑΣ Γραμματεία: Γιάντσιος, Παληογιάννη

15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. 2 ΜΠΙΚΗΣ, ΓΑΡΔΑΝΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Αλεξανδρόπουλος

15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ  ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Βουδούρης

16:30 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΖΑΝΕΒ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ

18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ  ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΖΑΝΕΒ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας

16:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΦΡΥΔΑΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Σαράφης, Γούτη

16:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. παλιό Γραμματεία: Λεονταρά, Οικονόμου 1

7:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΦΑΙΔΩΝΟΣ

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΦΑΙΔΩΝΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Κούδας, Τσιρακίδου

19:15 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη

17:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 2 ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΖΩΗΣ

19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΖΩΗΣ Γραμματεία: Χατζέλης, Μούστος

17:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ  ΚΑΜΠΑΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Μπασλής, Βιοπούλου

10:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Τσακίρης, Κατρακυλίδου

Τουρνουά  Μ Ι Ν Ι  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  :

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΑΜΠΡΑΧΙΜ Γραμματεία: Ιγνατίου, Αστερνός

11:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Τσακίρης, Κατρακυλίδου

12:30 Ε.Κ.Ο. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ Γραμματεία: Κουλελή, Κουτσολαμπρόπουλος

12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ

. 13:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ Γραμματεία: Δάφκος, Αλεβιζάτος

13:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Κούδας

13:00 ΙΩΝΙΑΣ  ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης

13:30 ΠΕΡΑΙΑΣ  ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Αρμάου, Προεστού

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. παλιό Γραμματεία: Λεονταρά, Οικονόμου

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΑΖΟΓΚΑΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Παπαγεωργίου

18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου

Τουρνουά  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  :

21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Ορφανίδου