Το σημερινό πρόγραμμα

485

Το σημερινο προγραμμα ολων των αγωνων και κατηγοριων της εκασθ:

Γ1΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛ. ΛΟΡΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βιοπούλου, Αρμάου, Δαϊνάς Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Γ2΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :

14:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤ.ΣΟΧ. Γραμματεία: Φωστηρίδου, Σαλβερίδης, Αλεξανδρόπουλος

17:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΣΑΡΙΣΑ ΜΑΚΕΔ. ~ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. ΔΑΚ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ρούντας, Στεφανίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ~ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Ιγνατίου, Ιωαννίδης, Αλεβιζάτος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ημιτελική φάση  ΕΦΗΒΩΝ  :

19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Ιωαννίδης, Ιγνατίου, Αλεβιζάτος

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κατρακυλίδου, Μιχαηλίδου Γ.

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή, Πισκιούλης

15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΛ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη, Παφιώλης

19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Μπέλλου, Τσιρακίδου

19:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Μπασλής, Κουνενάκης

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΊΟΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Διμπιτούζης, Χατζέλης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  :

18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή Πισκιούλης

13:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ, ΡΑΓΙΑΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Ζαφειριάδου, Προεστού

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ, ΡΑΓΙΑΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Χατζηιωάννου, Παπαγεωργίου

Β΄Φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  :

15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ρούντας, Στεφανίδου

18:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΙΚΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης

13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Βουδούρης, Δρακοπούλου, Λιούτσιας

Τουρνουά  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  :

8:45 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Λεονταρά, Τσακίρης

10:00 Ε.Κ.Ο. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΔΝ.2 ΦΡΥΔΑΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ

11:30 Ε.Κ.Ο. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΦΡΥΔΑΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Ακριτίδης, Γαβριηλίδου

10:15 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΜΠΑΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν. Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Καλπακίδου

20:15 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ Γραμματεία: Τσακίρης, Σακαλής

12:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ Ε.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Σαλβερίδης

18:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. 2 ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. Γραμματεία: Ρούντας, Ηλιάσκος

12:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΑΣ ΔΟΞΑ  ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Σαράφης, Νέδας

13:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΑΜΠΑΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν. Γραμματεία: Ιωαννίδης, Πουλιώτη

13:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Καλπακίδου, Ουσταμπασίδου

14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.

16:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ. ΔΑΚ Γραμματεία: Σιωζόπουλος, Χατζέλης

14:00 ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Κεχαγιάς, Σμίλκου

14:15 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Γούτη, Τσιουμλέκης

14:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου

14:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ 2 ΚΙΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΕΑΚ Γραμματεία: Χρήστου, Σαραφοπούλου

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ παλιό Γραμματεία: Κάτσης, Κούλλιας

14:45 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ.

15:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Μίγγας

17:00 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Κωστοπούλου, Παληογιάννη

15:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 2 ~ Β.Α.Ο. 2 ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ., Μαρβάκης

17:00 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Ντεράκη, Σαββίδης

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.

18:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Κούλλιας, Κάτσης

17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης

17:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ Γραμματεία: Μπασλής, Κουνενάκης

17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βιοπούλου, Δήμου

17:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Τασιώνα, Δρακοπούλου

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα

18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ.2 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου

19:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΦΑΚΩΝΑΣ Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Κωτσόβολος

19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΜΠΑΊΟΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Διμπιτούζης, Σκαλιστής

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ

. 20:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 2 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΜΑΝΙΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Βουζούκου, Χατζηιωάννου