Το σημερινό πρόγραμμα

303

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των σημερινών αγώνων στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής:

Β΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΜΠΙΚΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος, Κόντος Γυμνασίαρχος: ΣΠΑΝΟΣ

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Σμίλκου, Κεχαγιάς Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΥΘΕΡΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Γιάντσιος, Αδαμίδης, Παφιώλης Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ

21:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΚΕ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΕΑΚ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης Γυμνασίαρχος: Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. ~ Ε.Ο.Σ. ΤΖΙΜΑ, ΣΠΑΝΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Καλπακίδου, Κοσπανού, Μαρβάκης Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ Γραμματεία: Συμεωνίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ. Γυμνασίαρχος: ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ηλιάσκος, Παπαδόπουλος Κ. Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ, ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Ιωαννίδης, Δρακοπούλου, Χατζέλης Γυμνασίαρχος: ΠΑΤΡΑΣ

21:15 ΚΑΠΠΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΛΟΡΤΟΣ, ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ Περαίας Γραμματεία: Βουζούκου, Δήμου, Βουδούρης  Γυμνασίαρχος: ΚΟΝΤΟΖΗΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Τασιώνα, Κωστοπούλου, Σιωζόπουλος Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ, ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ ΔΑΚ Γραμματεία: Παληογιάννη, Αλεβιζάτος, Τουκμενίδου Γυμνασίαρχος: ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ

21:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Πουλιώτη, Κάτσης, Λεονταρά Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ Γραμματεία: Σκαλιστής, Διμπιτούζης, Μπέλλου Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ

21:45 25ο Δημοτικό ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ Σχολείο Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Καπούλα, Μπουρνάς Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΔΑΚΗΣ