Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΘ

320

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

19:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τουκμενίδου, Κωστοπούλου

21:00 ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κουκουβίνου, Ράμπαντι

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ:

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Διαιτητές: ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος

21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
Διαιτητές: ΚΩΝΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Μπενάκη Ν

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ:
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
Διαιτητές: ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π., Κούδας

20:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης, Κωτσοβολος

18:15 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
Διαιτητές: ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κάτσης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ

Β Β φάση ΝΕΩΝ:

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ BAO
Διαιτητές: ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Παπαδόπουλος Μ

Προημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Καραγεωργόπουλος, Βασιλείου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
10:30 ΧΑΝΘ ΕΑΑΘ ΔΕΚΑ
Διαιτητές: ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία:Κοκκινά

19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία:Κοέν

12:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητές: ΠΑΠΠΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Κιλαζίδου

16:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΒΕΡΓΙΝΑ
Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία:Παληογιάννη

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία:Δαγδηλέλη

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΧΑΝΘ
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία:Μούστος

19:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:Ζηδιανάκης

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Διαιτητής:  ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία:Ευθυμίου Α

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ:

17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1
Διαιτητές: ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία:Ουσταμπασίδου

12:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία:Βουλώνη

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Διαιτητής: ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία:Γαλάνη Π

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ:

11:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΜΠΟΝΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
Γραμματεία:Βουζούκου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΟΝΟΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία:Βουζούκου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΕΝΤ
Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗ
Γραμματεία:Μπέλλου Β

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Μπάρμπας Ι

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ Α.Ο.Ε.Α.
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:Ιακωβίδου

9:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Διαιτητές: ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:Χατζέλης

14:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:Βασιλείου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
Γραμματεία:

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1
Διαιτητής: ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α

11:00 ΣΣΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου

13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
Διαιτητές: ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1
Διαιτητής: ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 1
Διαιτητής: ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα

19:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2
Διαιτητές: ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κραντα

14:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2
Διαιτητής: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ.,

13:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 ICBS 2009
Διαιτητές: ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ

8:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Διαιτητές: ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α

11:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Γραμματεία: Μανούσος

15:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΕΚΑ ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1
Διαιτητές: ΝΑΚΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Τζήκα

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2
Διαιτητές: ΝΙΚΕΖΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής

11:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Διαιτητής: ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου

13:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου

13:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
Διαιτητές: ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ

12:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2
Διαιτητές: ΦΩΚΑ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2
Διαιτητές: ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος

12:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2
Διαιτητές: ΦΩΚΑ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ Ε.Ο.Σ.
Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου

14:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.
Διαιτητής: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1
Διαιτητής: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Τσακαλάκης

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΣ ΠΑΟΚ 1
Διαιτητής: ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ακρίτιδης

17:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Γραμματεία: Μπεκιάρης

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
Γραμματεία: Ζηδιανάκης

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Διαιτητές: ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ

14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ΑΣ ΑΡΗΣ 2
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κοέν