Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

17

Πλήθος παιχνιδιών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

 

21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Χαριτιδου, Χατζελης, Χρηστίδης

19:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Νάκας, Κωτσόβολος, Σακάρογλου

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κατσαρούλιας, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Παπαδόπουλος Μ.,Ευθυμίου Α

 

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

 

20:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) Ε.Ο.Σ. ~ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κολιντζίκη, Ηλιάσκος, Κουκουτζέλης

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφούλης, Τόλιου, Καλπακίδου

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘ., ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Ταχτσόγλου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β

 

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

 

21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Αστερνός, Σκαλιστής

16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

Γραμματεία:  Μπουρνάς, Μπενάκη Α

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Ιακωβίδου

13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Βουλώνη

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΣΙΡΚΟΥ, ΜΑΓΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρ,. Καπνοπούλου

21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Κωστανάκη

11:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας., Μανούσος

20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡ., ΠΑΛΛΑ Δ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου,Ανανιάδης

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γρούτα, Γούτη

16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΜΑΓΗ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Καλπακίδου

14:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΛΟΛΙ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Κόντος

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΜΠΟΖΑΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Ανανιάδου

15;30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Αντωγλου, Κολοκυθας

20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος

15:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΣΤΟΓΙΑΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου,Τότσικα

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Μπενάκη Ν

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, Χ#ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Πασχαλίδου

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ

Γραμματεία:  Βερώνη, Κάτσης

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Βουδούρης, Τσολακίδης

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΧΑΡΤΕΤΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βερώνη

14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Προεστού, Κωστής

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μαρινάκη, Κοέν

10:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΦΩΚΑ, ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μουστος, Λιούτσιας

18:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΒΟΖΙΚΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Μουστος

 

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΜΠΟΖΑΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου