Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

18

Πλήθος παιχνιδιών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

 

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

 

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Κολιντζικη, Καπνοπούλου, Λάσπα

 

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

 

16:00 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης

18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

19:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Βουλώνη

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΕΝΤ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Μαρβάκη Σ

20:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Καλπακίδου

18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Προεστού, Αλεβιζάτος

20:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Πισκιούλης

16:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Αστερνός

15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΔΩΝΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης

13:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Μυσιρλόγλου

19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Τεληγιαννίδου

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιώτη Αν

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Ε.Ο.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Χ#ιωαννου ,Ανανιάδης

20:30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Φωστηρίδου

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Κολοκυθάς

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος, Διαμαντοπούλου

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘ., ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Μαρινάκη, Κοκκινά

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Καραγεωργόπουλος

20:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦ.

Γραμματεία:  Τότσικα,Μουστος

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Αλ. , Σκαλιστής

16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Λαζόγλου

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κοέν

18:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Βερώνη, Τότσικα

 

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Κωτσόβολος

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡ

Γραμματεία:  Τζαγκατζή, Ηλιάσκος

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΝΑΚΑΣ, ΜΑΓΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Καπνοπούλου

17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΜΠΟΖΑΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Κωτσόβολος

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΣΤΟΓΙΑΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Μπουρνάς

13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΛΟΛΙ, ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Κωστοπουλου

 

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2007 (Άρης Γραμμενίδης)

 

08:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΝΟΤΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤ., ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤ.

Γραμματεία:  Ράμπαντι , Βουζούκου