Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

20

Τα παιχνίδια της προκριματικής φάσης εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Δήμας, Νταμπάκης, Κουρτελή

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ Μ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Χουϊδης, Ηλιάσκος

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Καπνοπούλου, Μαρβάκη Σ

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Μπουρνάς

18:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΚΡΙΝΟΣ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Γαλάνη Π

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Τασιώνα, Προεστού

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Βουδούρης

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΧΑΝΘ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κράντα, Κόντος

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Χ”ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κάτσης, Κοέν

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΕΖΗΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου

14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Νταγκας

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χρηστίδης

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν

15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Μανούσος

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΔΩΝΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Κωτσόβολος

19:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ Μ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μανούσος

21:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Σακαλής

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ICBS2009 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Καραμπουρνιώτη Ν

15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΣΚΡΙΝΟΣ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Σκαλιστής

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΜΕΝΤ ΜΟΣΧΑΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Σκαλιστής

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Καλπακίδου

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Λιούτσιας

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Μούστος, Αλεβιζάτος

15:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΝΤΟΝΤΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Παληογιαννη

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Νταμπάκης

16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΩΝΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Κάτσης

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Βουλώνη

Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Βουζούκου

18:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Γιοβάνουδα

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β

12:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΠΑΙΟΣ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Κοκκινά

18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΤΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Κωστανάκη

16:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη

17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

17:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Προεστού

12:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης